Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez még elfogadható így?

Ez még elfogadható így?

Figyelt kérdés

Megettem ma 3 db pizzás fornettit(azt a kicsit)

és egy energiaitalt..jól tudom nem szabad ezt fogyókúra közben,de én ezek mellett sem szoktam többet enni a napi 1300-1400 kcal-nál.

Ez,ha jól számolom,a fornetti kb.200,az energiaital 110 kcal volt.

Most azt tervezem,hogy megeszem egy almát,délután egy csokipudingot,és délután mint mindennap 1,5 óra torna.

45 perc Tatarek Rezsivel,és 45 Rubint Rékucival....:DDD

pluszba szoktam még csinálni fenék-re gyakorlatokat.


2013. febr. 25. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úristen... hús, zöldség???

Ma csak CH-t nyomattál, fogsz nyomatni ezerrel, semmi hasznos tápanyag.

2013. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

puding helyett ettem 3 kisebb baromfivirslit.Bocsi,de húst nem tudok enni,mert nincs most itthon..:s

Zöldségeket pedig nem annyira birom.:s almát szoktam helyette.

2013. febr. 25. 14:02
 3/11 anonim ***** válasza:

" Ez még elfogadható így? " - Elméletileg nem.


Gyakorlatilag viszont úgysem fogsz változtatni.

2013. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem fogadható el, de legalább ízlett, nem? :D

Holnaptól hús-zöldség? :)

2013. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De miért nem jó így? Így is 1100 kalóriát ettem,és negyed7 van??:s
2013. febr. 25. 18:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Köntörfalazás nélkül: Mert sz.art ettél.

Ha pofonokkal ki lehetne irtani ezt a nevetséges kalória mítoszt, addig osztogatnám, amíg az utolsó dietetikus és fogynivágyó is elfelejti. De nem lehet, ez van :)


Annyit lehet tenni, hogy leírjuk neked: mindegy mennyi kalóriát ettél, a fornettiben, energiaitalban tápanyagok nincsenek, de tönkretehetik idővel a hormonrendszeredet, az egészségedet.


És van egy motiváció: tápláló ételeknek nem számolnád a kalóriatartalmát, mert nem lehet elhízni velük. Problémát okoz egy étel rendszeresen, nagy mennyiségben fogyasztva (sok fornetti, napi 2000-3000kcal mennyiségben), elhízáshoz vezet? Akkor nem alkalmas emberi fogyasztásra, ilyen egyszerű. Értéktelen kajákat, amik csak keményítőt tartalmaznak, nem ajánlott enni.

2013. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jó,de egész nap egyedül vagyok itthon,és húst nem tudok enni,csak pénteken és hétvégén..

Zöldségeket pedig nem bírom megenni,mert nagyon hányingerem lesz tőlük..de komolyan..nem kifogás!!

Azt eszem ,ami itthon van..most pl csak téliszalámi és fokhagymás,és paprikás szendvicskrém van itthon,némi szalonnával..a szüleim ezt eszik..nem kövérek ők sem,még csak nem is elhízottak..64 kg vagyok egyébként és 165 cm.

Kenyeret nem eszem,de itthon délben olyan rossz,hogy nem tudok mit enni,ha pedig csak ilyen kaját eszek,akkor feleslegesen csinálom ezt az egészet..mert reggel 7-től koplalok 1-ig vagy 2-ig míg haza nem érek..:s

És ha hazajöttem nem ehetek szalámit vajkrémmel..:s

Mivel helyettesítsem a kenyeret,mit egyek ebédre,ha húst nem tudok?:SS

2013. febr. 26. 14:05
 8/11 anonim ***** válasza:

A szalámi az hús.

A vajkrém nem valószínű, hogy jó kaja, de szalámi + vajkrém ehető.


Te a zöldségek nemevésével a fő táplálékainkat fejbe lőtted egyébként, ez azért elég komoly dolog. Én most pároltam kelkáposztát, jó sok hagymával. Ez étel.


Próbálj alkalmazkodni a helyzetedhez, vagy magadba tuszkolod a zöldségeket, gyümölcsöket, kérsz még szalámit szüleidtől (ez a jó út), vagy koplalsz, nem jó kajákat eszel, de hamar beteg leszel.


Fornetti és kenyerek helyett csak lehet szalonnát, gyümölcsöt venni, nem? Na most ezek ehető ételek.

2013. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm,de mit egyek,ha nap közben megéhezek,mert azt mondták gyümölcsöt a fruktóz miatt ne,mert hizlal.

Nem eszem kenyeret,éppen ezért nem tudom mit egyek,ha hazajövök,mert a szalámit se magába szokás..:S

Teljesen össze vagyok zavarodva és az énképem is borzasztó már..egész nap ezen jár az agyam.:(

2013. febr. 26. 14:30
 10/11 anonim ***** válasza:

A lelki problémáidat is helyén kell kezelni. Pszichológussal, szülőkkel, barátokkal.


A szalámit elhízott emberek nem eszik magában, akik inkább kenyeret esznek hozzá. Nevetségesek.. magában egész normális kaja lenne!


Gyümölcsöket nyugodtan edd, jobb híján. Ha nem eszel zöldségeket, akkor ezek maradtak. Nem kell félni hogy elhízol a gyümölcscukortól.

És barátkozz a párolt zöldségek különböző formáival.. húsos zöldségekkel, tojásos zöldségekkel.

2013. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!