Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elfogadható-e egyszeri alkalom...

Elfogadható-e egyszeri alkalommal?

Figyelt kérdés
A por formájában kapható, házilag, tejjel kikeverendő fagyiporon az áll, hogy 100 grammban kb. 200 kcal van. 2 dl tejjel kell kikeverni. Igazából csak édes és a végtelenségig krémes, de ha éppen erre vágyom súlytartás idején, akkor megehetném (bűntudat nélkül) egy nap akár a teljes adagot is?
2012. júl. 13. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennél kevesebbel is megúszhatod a fagyizást.

[link]

Amúgy meg miért ne ehetnéd?

Melegben úgyis kevesebb kajára vágyik az ember, könnyebb ételeket eszik kevesebb kalóriával.

Nem kell napi 5 gombóc fagyit enni, de normális mértékben, heti 1-2-szer, nagy melegben akár 3-szor 2 gombóctól semmi bajod nem lesz, csak akkor ne egyél más édességet.

2012. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

inkább csinálj egy normális fagylaltot otthon ilyen műszar helyett!


de amúgy ha több energiát használsz fel, mint amennyit beviszel, akkor tök mindegy milyen ócskaságot eszel, fogyni fogsz (más kérdés persze, hogyha normálisan étkezel, akkor jobban fogsz kinézni)

2012. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már egy ideje súlyt tartani akarok csak.

Mostanában bizony mindenféle fagyi minden mennyiségben (azért csak normális keretek között persze) becsúszik, és semmit sem híztam tőle szerencsére.


Szerintem azért nyáron kell az ilyesmi. Még egyszer mondom: persze normális keretek között.

2012. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Evés, bűntudat... miről beszélünk?


Bűntudattal meg lehet erőszakolni a fizikát, biológiát?

A gravitáció nem működik, ha bűntudatom van?


Ha többlet kalóriát viszel be, amit nem használsz fel, anyagcserédtől és a bevitt tápanyag összetételétől függően a szervezeted raktározza a felesleget. Ez nyilván étkezésenként grammokban mérhető.


A világ nem fog összedőlni egy pohár fagyitól.

2012. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elfogadható, persze, de én inkább normál fagyit ennék a helyedben, az sokkal finomabb. :) Bűntudatod meg semmi miatt ne legyen, ha Magnumot eszel is vagy nagy adag fagyit, max majd legközelebb 15 perccel tovább edzel.

1 alkalomtól amúgy nem tudsz elhízni bármit és bármennyit zabálsz is.

2012. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!