Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164cm-es nőnek mennyi az a...

164cm-es nőnek mennyi az a súly ami még elfogadható? Tudom ez több minden függvénye. De kb.

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ennyi vagyok,és 50-55kg között érzem jól magam.
2012. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Üdvözlöm!


Antal Emese vagyok, a Magyar Dietetikusok Országos Szövetségének (MDOSZ) elnöke. Társaságunk álláspontja szerint egy 164 cm-es nőnek az elfogadható testsúlya a BMI által meghatározott normál testsúly tartomány számtani átlaga alapján 58,5 kg. Ennél a súlynál 2 kilogrammnál több vagy kevesebb még elfogadható, de nagyobb eltérés már kórosnak minősül és azonnali kivizsgálást, majd kezelést igényel. Igény esetén állunk rendelkezésére.

2012. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
35%
Én 175 cm vagyok és 55kg. 15/L
2012. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 165 vagyok, tehát csak egy cm-vel magasabb nálad - gondolom ez nem számít.

Magamból kiindulva szerintem olyan 52-55 kiló körül csinos lehetsz, de persze tényleg sok mindentől függ.

2012. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magasság minusz 100 egyenlô súly még az elfogadható kategóriába tartozik (akár tetszik egyeseknek, akár nem.)

De hogy erre a kérdésre hogy kezdôdhet egy válasz úgy, hogy "én 17x cm vagyok..." arra nem sikerül rájönnöm:-D

2012. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!