Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 160 cm-es,36...

Szerintetek egy 160 cm-es,36 éves nőnek mennyi az a max. Súly, ami még jól néz ki, és elfogadható?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
jól néz ki 60ig,67ig elfogadható kb. de nem szeretek általánositani
2011. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2011. márc. 1. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy vékony csontú-e vagy vastag.Én hasonló paraméterekkel rendelkezem, 160 cm vagyok, és most 59 kg, vékony csontú.Fogynom kellene, ezzel már duci vagyok, nagy a hasam, a fenekem, vastag a combom, karom. Én azt mondom 55-ig jó, a nagyon csinos 50-52 kg.Én 50 voltam csúcsformában.
2011. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a csontozatomat nem tudom pontosan megítélni, de sokáig sportoltam, nagy melleim vannak és sajnos hasra hízom. Ez talán segít. de köszönöm a választ. Most egyébként 76 kg vagyok, ami természetesen sok, a 2. gyermekem születése óta nem nagyon tudok fogyni (mondjuk nem is tettem eddig sokat érte). 50-52 kg nekem elérhetetlennek tűnik, kb. 22 éves korom óta nem voltam annyi.
2011. márc. 1. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:
A csontozatot a csuklócsontnál tudod lemérni, bizonyos átmérő fölött számít vastagnak, sajnos nem emlékszem az mennyi, de hátha így megtalálod. Egy könyvben olvastam erről.
2011. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azok alapján, amiket leírtál, azt mondom, 65-ig próbálj meg lemenni, szerintem már az is nagy eredmény.

(Én 165 cm, 74 kg, 69-re szeretnék lefogyni, én sem vagyok vékony testalkatú. Lassan másfél éve szültem, de ennél lejjebb nem tudtam még menni azóta, nyárra szeretném elérni a 69-et.)

2011. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!