Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek reggelire, ami...

Mit egyek reggelire, ami tápláló de nem több 4-500 kalóriánál?

Figyelt kérdés

FONOTOS: olyanokat mondjatok amit betudok vinni suliba, pl. ne zabkását:D és amivel kibírom d.u. 2-ig, ne éhezzek meg tőle gyorsan.

Mellesleg én nagyjából 2 szendviccsel jól lakok, nem kell akkora mennyiségre gondolni, de a lényeg h SOK ENERGIÁT ADJON. Napi 1500kcl körül eszek.



2013. febr. 21. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

1 adag scitec nutrition casein complex

75 g zabpehely

Egy marék mandula


Ezzel sokaig kibirod és be tudod vinni csak rakd dobozba és suliba vizet engedsz ra

2013. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem tudom mi az az első szó, de rágugliztam és nemhiszem h nekem az kéne amit kiadott:D

pont az a lényeg, h nem akarok ilyenekkel szórakozni, inkább szendvicsféléket írnátok:D

2013. febr. 21. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Te figyelj, van aki reggel eszik egy vajas kenyeret és egész délig pörög, és van aki reggeltől délig zabál és mégis alszik el a lábán. Szóval ezek után honnan találjuk mi azt ki, hogy mi ad neked energiát ?


Viszont ha már mindenképp szendvicset akarsz, akkor vegyél teljes kiőrlésű kenyeret, a szeletek legyenek vékonyak, és csinálj abból szendvicset vajjal, sonkával, esetleg sajttal és rakjál bele paradicsomot és salátát is, így mindenképpen több energiád kell legyen, mintha virslis kiflit ennél.

2013. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak 2 apró hiba van a dologban.

1, szendvicsféléktől nem fogsz fogyni.

2, a fogyás másik kulcsa a napi 5-6, de akár 8-szori kis étkezések.


Én azt mondanám, ha nagyon ragaszkodsz hozzá, vegyél 2 szelet teljes kiőrlésű kenyeret, rakj bele főtt tojást és zöldségeket (saláta, paprika, uborka), és csomagold be. Tegyél mellé még 1-2 darab almát és 3 óránként egyesével edd meg.

Bár én nem eszem kenyeret és szendvicseket, de ez talán egy kompromisszumos megoldás lehet a számodra. Lényeg, hogy sok zöldség legyen benne, tojás (fehérje forrás) vagy jó minőségű sonka (füstölt sertés comb).

2013. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. ezek alapján nekem a legjobb az lenne, hogy 2 olyan szendvics ami 2-2 db tk kenyérből áll 2 tojással, meg 1 paradicsom. ez megfelel/ hány kcal lehet, ha reggel még 1 narancsot is megeszek suli előtt?
2013. febr. 21. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:
A fogyasnal sok fehérjét kel enni. Miért is ne lenne szükséged fehérje porra?
2013. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!