Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sok reggelire?

Annapanna9898 kérdése:

Ez sok reggelire?

Figyelt kérdés

Egy kakaóscsiga, egy barackkompót(úgy hogy a levét nem iszom meg), egy tányér tojásleves, 5-6 db háztartási keksz.

Ez rossz így? A súlyomat szeretném tartani.



2013. febr. 15. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon rossz, kakaós csiga, kompót szénhidrát+zsír+szinte 0 fehérje, tojásleves, talán minimális fehérje.

Súlytartásra nem a legmegfelelőbb.

2013. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérdezed? Súlytartástól függetlenül, ez elég kiegyensúlyozatlan, a tojásleves kivételével minden tele cukorral, valószínűleg a legrosszabb fajtából, vitamin és ásványianyagok terén sem valami fényes s azt hiszem, a igen sokunkat lenyomna ez a nap rendes beindítása helyett. Valami könnyedebb, könnyebben emészthető kéne. S nyilván az se mindegy, hogyan folytatod a napot... Én nyerset is ennék, de úgy látszik, valamiért az emberek többségének az nem hiányzik. Rejtély, hogyan működnek úgy.
2013. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jáááj...Kakaóscsiga, barack és tojásleves?! Érdekes párosítás.


Igen, sok, meg rossz is, de egyszer belefér. Viszont ha súlyt akarsz tartani, az ilyen lisztes cukros vackokat hagyd a csudába. Barackkompóttal és tojáslevessel nincs baj. Háztartási keksz néha belefér. De kakaós csiga....Néha-néha belefér, de nagyon néha-néha. Ha nagyon ki vagy rá éhezve, szerintem jobban jársz, ha csinálsz/sütsz magadnak, egyrészt tudsz csalni a tésztával (kevesebb liszt és zsiradék), másrészt normális csokival kenheted meg (egy jó keserű csoki sokkal jobb, mint ezek a sütőipari csokiutánzatok). (Én is szeretem amúgy a kakaós csigát, de utóbbi években sehol nem lehetett finomat kapni :( )

2013. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egérnek érzed magad, hogy lisztet (kakaós csiga, keksz) eszel? Ilyenekkel nem sokáig fogod tartani a súlyodat.
2013. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat:(((( De hasznosak voltak
2013. febr. 15. 11:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Meglehetősen furcsa társítás, de szerintem te nem komolyan írtad ezt a förtelmet.
2013. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző, miért ne lehetne ez komoly? S nem förtelmes, csak kiegyensúlyozatlan, de ez még nem tragédia, amennyiben a nap további részében kiegyensúlyozottabban étkezik :) Ajánlani nem ajánlanám, az biztos, de miért kell ételeken ennyit bántani egymást, mint a GYK-n...? Az sem egészséges, nemcsak a helytelen táplálkozás, amúgy az, hogy mi helyes, az eléggé vita tárgya.
2013. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kakaóscsiga nem tudom hol vita tárgya.
2013. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vicces kérdés.
2013. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
TaplalkozasHarcmuves: Pedig sok ember semmi problémát nem lát egy kakaós csigában... :) Nem úgy fogynak a kakaóscsigák ezerszámra, hogy az őket megevő lelkiismeretfurdalással küzd utána... Még jó.
2013. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!