Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sok reggelire?

Annapanna9898 kérdése:

Ez sok reggelire?

Figyelt kérdés

Egy kakaóscsiga, egy barackkompót(úgy hogy a levét nem iszom meg), egy tányér tojásleves, 5-6 db háztartási keksz.

Ez rossz így? A súlyomat szeretném tartani.



2013. febr. 15. 09:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aham. Valamiért aztán mégis jönnek sírni gyakorira, hogy hogyan fogyhatnának le. Én ezt látom a valóságnak, nem azt hogy nyugodt lélekkel esznek cukrot, keményítőt, glutént. Ez a rész unalmas, több mozgás van a következményben: amikor jönnek sírni. Szóval ha sírnak a csiga miatt, akkor minek akarják enni, és miért nem ítéljük el mint kerülendő kaját?
2013. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenki jön sírni, csomó ember eszi és nem sír. Most még fogyásról sem volt szó, csak a témakör nevében, a kérdező nem akar fogyni. Attól függetlenül sokallom a cukorfogyasztást, de amit írtam, azt tartom: hogy mi helyes/egészséges és mi nem, arról erősen megoszlanak a vélemények. Amit az egyik ember méregnek tart, azt a másik boldogan és szeretettel készíti a családnak, nem abban a tudatban, hogy most rosszat tesz. Erre gondoltam. de a szakemberek sem egyeznek meg sok dologban.
2013. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De az elvont kérdés, hogy óriási szeretettel süteményt süt egy anyuka a gyerekeinek, akik 5 év múlva már elhízottak, esetleg cukorbetegek/inzulin rezisztensek, és esetleg még a gyakorikérdéseken sem kérdezik hogyan lehet fogyni, sőt még boldogak is. De egyszerre betegek, és ez sajnos kötődik adott esetben a sütemény /kakaós csiga/ fogyasztáshoz. Biztos hogy ezt akarjuk jó étvággyal megenni? (mert ha már esszük, akkor mindenképpen csak jó étvággyal tegyük, ebben azt hiszem egyetértünk!/
2013. febr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!