Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyókúrázok 6után pl...

Ha fogyókúrázok 6után pl banánt se lehet enni vagy valamit?

Figyelt kérdés
egyszerűen képtelen vagyok kibirni hogy ne egyek valamit 6után 11ig fönt vagyok és 10re már olyan éhes vagyok hogy bahh:(
2013. febr. 5. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyél 6 után, hülyeség hogy nem eszel. Ezt nem így kell csinálni!
2013. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
eszek egésznap csak úgy tudom hogy 6után nem lehet
2013. febr. 5. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Mit tudsz és honnan ? Magazinokból és 14 évesek táplálkozástudományából ?


6 után nemcsak hogy lehet, de kell is enni, főleg mert a többség nem fekszik 9-10 előtt le. A banánt azért nem ajánlom, mert tiszta szénhidrát. De hús, zöldség simán mehet.

2013. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mirk ***** válasza:

Az, hogy úgy tudod nem jelenti azt, hogy úgy is van.


Olvasgass egy kicsit.

2013. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%

Engem például nem érdekel hogy a "nagyokosok" szerint hülyeség, mert nálam mindig bejön ez a módszer, ha pár kilótól szeretnék megszabadulni.

Kérdező, ha nagyon éhes vagy rágcsálj el egy répát, én is azt szoktam ha már nem bírom este. De répából többet is ehetsz.

2013. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

# 5- Hát ez aztán értelmes hozzászólás volt. Nem az a lényeg, cica, hogy neked mi a véleményed a " nagyokosok "- ról, hanem az, hogy valószínűleg még egy táplálkozásról szóló könyvet sem tartottál a kezedben, de még a helyes ismereteid száma is erősen súrolja a nullát.


A répadiétád mellett aztán ne csodáld, hogy miért kell erősítőt rakjál a műkörmödbe, mert letörik.

2013. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azét függ attól, hogy meddig vagy fent, én azt olvastam jó pár helyen, hogy olyan 2 max 3 órával lefekvés előtt nem tanácsos már enni. Ez nem azt jelenti, hogy kopogjon a szemed és elaludni se tudj, mert úgy korog a gyomrod.

Én pl. mostanában sokszor csak hajnali 2-3 körül feküdtem le, viszont 11 körül keltem, tehát ez a módszer nálam nagyon nem állná meg a helyét.

Egy előírt étrendet tartok, napi 5 étkezéssel, az étkezések között 2 órát kihagyva. Ha elviselhetetlenül éhes vagyok közben, akkor megeszek egy puffasztott rizst, vagy egy abonettet, ezek 40-70 kalóriát tartalmaznak és egy nagy pohár vízzel, vagy teával egy időre eltelítenek.

2013. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Hát egyrészt nem vagyok "cica", kettő, nincsen műkörmöm, és ha lenne akkor sem tartozna a fogyókúrás témához, három, ha nekem ez a módszer bejön akkor így fogom csinálni, nem érdekelnek a szakkönyvek meg a te okosságaid sem.
2013. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de nem zsírból fogysz, a szervezet előbb bontja az izmot.
2013. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyed azt a banánt is, nem lesz vele bajod, ha mellé normálisa étkezel, nem CH dúsan, az bőven belefér! :)

Napi kettőt tolok és fogyok!

2013. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!