Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az jó ha naponta 1,5-2 kilót...

Az jó ha naponta 1,5-2 kilót fogyok, persze akarattal?

Figyelt kérdés
mármint nemlesz tőle semmi bajom?

2013. febr. 2. 13:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már az agyából kezdett el fogyni a kédező...
2013. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Mit eszel?

Mennyi ecetet iszol naponta?

2013. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
reggelizni általában nem szoktam bár ez attól is függ mikor ébredek ha felkelek korán 6-7 óra körül akkor 10 órkor eszek meg ebéd meg délután vmit meg este de egyszerre nem sokat... ha később kelek akkor ebéd meg délután keresek valamit meg este szoktam 6-7 óra felé enni valamit délben leves meg második ami van este meg ami találok vagy szenvicset vagy pirítóst vagy ha maradt az ebédből akkor esetleg azt az ecetet kb egy evőkanállal 2 deci kólában ha félliteres van hozva akkor abból egynap kétszer ha literes akkor abból többször... hiába ugyan az csak a kiszerelés más de a félliteres jobban hat...
2013. febr. 2. 15:31
 24/32 A kérdező kommentje:
csak az a gáz hogy mozogni szinte sehogy nem tudok mert mindenem kicsavarodik a hejéből kezem lábam mindenem... próbáltam már többféle diétát fogyókúrás gyógyszereket teákat és ez az egy dolog vált be...
2013. febr. 2. 15:34
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Wtf? Mid csavarodik ki?
2013. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Ember mi van veled?
2013. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
fogalmam nincs hogy mi bajom jelenleg is kivizsgálások alatt állok genetikai vérvételem is volt meg ki is küldték a vérem valahová külföldre ( az egész családét ) az ujjaim kiugrálnak ... nem merek enni inni csak műanyag poharakból és tányérokból mert ha kiugrik az ujjam elejtem... a térdem kicsavarodik ha nem jól állok fel... a jobb vállam már volt műtve egyszer... múltév áprilisában.. most ugyan olyan sőt még rosszabb... a jó multkor majdnem megfojtott kiment és a vállcsont bement hátul a bordák közé... mire beért velem a mentő már jócskán szédültem meg szurkált a fejem bőre... ezek mellett a bokáim a csuklóim a könyökeim mindenhol ahol csak mozgok... van hogy a derekam is akkorákat roppan hogy a fojosóról hallani lehet... az is szar hogy nem merek felkelni ha egyedül vagyok itthon ... ha a gép mellett ültem akkor itt várom meg még valaki hazaér és csak úgy kelek fel ha az ágyon vagyok akkor ott... amellett hogy néha olyan mint ha kést vagdosnának belém még pszihésen is kikészít... és sajnos ez az egy dolog amitől fogyok még ha ilyen gyorsan is...
2013. febr. 2. 15:58
 28/32 A kérdező kommentje:
a jobb vállamban egy 5 centis titáncsavar van meg titán kapcsok és drótok... és semmit sem ért... jóval vállműtét után kiment a térdem akkor elkezdtem mankózni mert nem tudtam máshogy közlekedni a házban és erre a vállam ujra kiment...
2013. febr. 2. 16:00
 29/32 anonim ***** válasza:

Talán nem lett volna gond, ha ezt így már első nekifutásnak leírod.

Ebben a helyzetben szerintem az lenne a legcélszerűbb a segítséget kérnél. Kérj a családodtól segítséget, forduljatok dietetikushoz (talán vannak szakosodott dietetikusok is). A helyzeted nem hétköznapi. Azonfelül a jelenlegi "étrended" messze nem fedezi a vitamin szükségleted, ami szerintem a te esetedben elég nagy probléma.

2013. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
nem nagyon szoktam elárulni ezt másoknak főleg idegeneknek ezért nem írtam le az elején de közben beláttam hogy mégis jobb lenne ha leírnám...:/ beszétem már erről orvossal és nem mondott semmit csak a kezembenyomott egy norbi update-s szórólapot hogy ezeket rendeljem... na de most tényleg... 22 évesen havi 33 ezer rokkantnyugdíjból erre nekem nem telik...:/
2013. febr. 2. 16:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!