Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az jó ha naponta 1,5-2 kilót...

Az jó ha naponta 1,5-2 kilót fogyok, persze akarattal?

Figyelt kérdés
mármint nemlesz tőle semmi bajom?

2013. febr. 2. 13:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Én a diétás étkezésre értettem elsősorban a zéró tudást.
2013. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
2. válaszoló...mondhatjuk úgyis... ennek is van rendesen vízhajtó hatása... de elejében nem veszi el az étvágyat... épp azért szoktam szünetekkel inni... jóformán azt eszek amit akarok és mégsem jön vissza csak ha leállok vele akkor kell vigyázni hogy mit eszek...
2013. febr. 2. 13:37
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, ez durva... Állj le ezzel a hülyeséggel, most. Azon túl, hogy ezzel a szervezetedet zsigereled ki, már magad is tapasztalhatod, hogy így csak jojózol.


Keress fel egy dietetikust, az ő segítségével normális ütemben, és tartósan fogsz lefogyni.

2013. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy szünetekkel inni, remélem nem az hogy kevés vizet iszol?
2013. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
szünetekkel az hogy néhány nap kimarad... de van hogy egy hét is... és nem vízzel iszom mert úgy ihatatlan... cukormentes Origo-s kólában iszom úgy még a kólának is jobb íze van... és mióta iszom azóta nem ég annyit a gyomrom és levegőt is könnyebben kapok és jobb a közérzetem...
2013. febr. 2. 13:43
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszerekről beszéltél... nos, mennyire vonz többhónapos kórházi kezelés gondolata? Ha nem igazán, akkor állj le ezzel a módszerrel.
2013. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
gyógyszerek alatt nyugtatókat értettem... volt amitől majdhogynem 2x ilyen gyorsan híztam mint ahogy most fogyok...:/
2013. febr. 2. 13:47
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Most kit érdekel, mit szedtél? Komolyan nem érted, mit akartam mondani?
2013. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolkodtál még azon hogy ráállsz egy normális lassú diétára?

Rengeteg előnye van a te általad alkalmazotthoz képest, nincs ez a jojo effektus, jobban egybemaradsz, jobb lesz izom/zsírvesztés aránya, megfelelően alkalmazva nem lesz egészségügyi problémád, sőt még javulni is fog.

Azt kell hogy mondjam ezzel amit művelsz elkönyvelheted magadnak hogy a hátrelévő életedben kövér maradsz, mellékésen ez így rohadtul egészségtelen is.


Kérlek mérlegelj az itteni válaszolók nagy része nem azért olt le hogy alázzon, hanem azért hogy lebeszéljen a hülyeségről.

2013. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Hagyjátok. Nem érti.
2013. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!