Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 2 kg minusz sok? Naponta...

Heti 2 kg minusz sok? Naponta kb 600-700 kaloriat eszem meg, illetve sokat setalok, naponta 20 percet futok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Sok. Nehogy abba az álomba ringasd magad, hogy az mind zsír, mert még a fele sem.
2013. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Regen rengeteg edesseget ettem, most teljesen elhagytam. Plusz rengeteg kenyeret ettem, most naponta max 1 szeletet eszem. Semmi zsiros etelt nem eszek, plusz rengeteg pizzat, sutit ettem, amit most mar nem
2013. jan. 20. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:

A fogyi elején akár 3-4 kg is lemehet az első héten. Ennek egy része víz (megkötött víz, ha elhagyod a sok sós, cukros ételt ez "automatikusan" kiürül a szervezetből. a só, a cukor és a ch-k vizet kötnek meg) másik része ami ürül a beltartalom (ha sok rostot eszel, kiürül a béltartalom nagy része, könnyebben nagywc-zel)


Naponta 20 perc kevés sztem minimum 50-60 perc kéne.

Kicsit többet is ehetsz 1000-1200 kcal körül.

2013. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel meg minimum 1000kcalt akkor lelassul az anyagcseréd és csak hízol
2013. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És egész életedben ezt az életmódot akarod folytatni?


Ha nem, akkor sürgősen állj le vele és kezdj valami értelmesebbe!

600-700 kcal/nap = egyértelmű koplalás.

1200 alá nem szabadna menni.


Amit most lefogysz, rögtön vissza fogod hízni, amint visszaállsz a normális étkezésre.

Akkor is, ha a normális étkezésed nem a "zsírt zsírral és édességgel" jelenti.

2013. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a szervezeted meglepődött...most gyorsan fogysz...ezt nem szabad, elég a havi két kiló..gondolj bele: az is évi 24 kiló..csak óvatosan. aztán egyszercsak megáll a fogyás.na akkor vagy igazi súlyodnál. jó az étrended, csak vissza ne nassold.
2013. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kétszer ennyit visszahízni, miután abbahagytad a fogyókúrát, akkor feltélenül lassíts. 700 kcal per nap, iszonyú kevés, a szervezeted átáll takarékos üzemmódra, és amint újra rendesen étkezel, rögtön tartalékolni kezd. Azt meg te sem hiszed, hogy egy életen át tartani tudod ezt az alacsony kalóriás diétát, ugye?
2013. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!