Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta mennyi kalóriát...

Naponta mennyi kalóriát visztek be és azt hogyan osszátok be az étkezések között?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A szükséges kalóriát itt tudod kiszámolni, mert egyáltalán nem mindegy, hogy milyen magas, hány kg, milyen nemü vagy, mennyit mozogsz, ezért általányban nincs értelme semmit mondani.


[link]


Az elosztást meg úgy célszerü csinálni, hogy a reggeli-ebéd-vacsora egy-egy negyede, a közti étkezésekre meg a maradékot elosztani.

2012. jún. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 1700 szükséges, 500-500-500 reggeli-ebéd-vacsora, 200 gyümölcs. De csak nagyjából számolom, kb. tudom, miből mennyi kalória 1 adag (amit enni szoktam), nem méricskélek, mert attól be lehet csavarodni.

Nekem nem vált be a napi 5-szöri evés, egyrészt utálok mosogatni :), másrészt munkaideje is van az embernek, harmadrészt tízóraira és uzsira én nem vagyok éhes, ha viszont mégis eszem, attól nem lesz kevesebb az ebédem és vacsorám (akkor viszont éhes vagyok, és ugyanannyira), viszont a kalóriabevitel a tízóraival és az uzsonnával megnő, szóval nekem felesleges, de lehet, hogy másnak más válik be.

2012. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20% ebéd, 80% vacsora
2012. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!