Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Osszátok az észt.! Ez így jó?

Osszátok az észt.! Ez így jó?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és kb 67-68 kg. (tudom sok...:/ )


Heti 4-szer járok edzeni (hot iron), és most az étrendemen is változtatni szeretnék.


A tervem az hogy rendelek fehérjeturmixot és edzés után azt innám, amúgy meg:


Reggeli: tea(édesítőszerrel)/kávé(búzakávé=koffeinmentes) +vagy kimarad/rántotta(2 tojás)/melegszendvics(sajtos...minimális zsíradék hozzáadásával)


(Előre mondom hogy nem vagyok anorexiás és nem is szeretném éheztetni magam, csak szimplán nem szoktam éhes lenni. Eskü. )


Tízórai:-


Ebéd:- vagy ha megéhezem akkor pogácsa, hot-dog, melegszendvics, sajtos croassant vagy túrórudi (tudom nem valami egészséges-és fogyókúrásak- de sulibüfébe csak ilyenek vannak) esetleg vihetek magammal valamilyen gyümölcsöt de azt nem szeretem mert összenyomódik a táskámban..:/...mondjuk ilyenkor még nem szoktam éhes lenni...


Uzsonna:-/ valamilyen péksüti


Ebéd: saláta/gyümölcs/gabonapehely/joghurt/ha valamilyen csoda folytán lenne otthon főtt kaja akkor az / ugye a tejturmix edzés után


Tudom hogy nem valami sok, meg egy idő után biztos nem lenne elég-akkor természetesen többet ennék-, de újra elmondom eszem-ágában sincs koplalni és ha éhes lennék akkor rögtön ennék valamit, csak nagyon sok rajtam a felesleg és volt olyan hogy 3 napig nem ettem, mégse voltam éhes...:)


2011. aug. 24. 21:44
 1/9 anonim válasza:
:D
2011. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezzel segítettél :D
2011. aug. 24. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:

"vagy ha megéhezem akkor pogácsa, hot-dog":D:D:D....

A hot dog télleg nagyon fogyi kaja...:D Mért érzem azt, hogy ezt az étrendet te állítottad össze?...:P

2011. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kb 10 kg-t kéne leadni (én is ennyi vok, igaz 165 cm)

Nem sok, amennyit eszel,de nem jók tényleg.

A joghurt ugye natúr?

Vacsorára ne egyél gabonapelyhet, gyümölccsel vigyázz, a többi jó.

Péksütiket, meg a hotdogot kéne mellőzni, mert mind fehérlisztes... Nem tudsz vinni vmi mást magaddal ebédre?

(tk. szendvics mondjuk, abba rakhatsz sok mindent...)

Így nem igazán fog menni.

És egyél, mert lelassul az anyagcsere, és szintén nem fogsz fogyni.

2011. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mondom hogy sulibüféről beszélek és ezek még a legegészségesebb kaják onnan :D a joghurt az natúr, és igen én is tudom hogy nem illenek bele az egészséges és fogókúrás étrendbe de reggelente nincs túl sok időm hogy szendvicset készítsek mert vonattal járok és van hogy azt is lekésem. Igazából eddig soha se reggeliztem,de -még ha nem is vagyok éhes-úgy gondolom hogy az a minimum...gabonapehely offolva. köszönöm :)
2011. aug. 24. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Nah jó...

"Osszátok az észt" Először is, ez mi???:D


Másodszor ez úgy rossz, ahogy van. Többet kéne enned, de nem ilyen hízlaló dolgokat, tele az egész szénhidráttal, egy kis péksüti, egykis pogi, egy kis hot dog...

Ha ugyanezt tartod, és plusz hozzá protein shaket fogsz inni csak jobban fogsz hízni.


Amúgy ezek a fehérje italok tényleg jók sok szempontból, megfelelő összetételű tápanyagok találhatók meg benne, ezért valamennyire eltelít, pontosan ezért táplálják a rákbetegeket is ezekkel, ha semmi mást nem képesek enni, hogy hízzanak, vagy legalábbis ne fogyjanak... Mivel magas a kcal értéke.

Inkább kelj 10perccel korábban és ugorj be a vonat előtt egy tescoba, vagy valami szupermarketbe és inkább magos zsömlét vagy salátát vigyél magaddal... És talán még ezek is olcsóbbak leszenk, mint a suli büfé...:D

2011. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az osszátok az észt arra értettem hogy tudom hogy nem tökéletes (sőt kifejezetten rossz) az amit most leírtam :) ez a tescos ötlet tök jó, mert pont útba esik :) amúgy ezt egyszer már megpróbáltam, csak akkor heti 2 szer jártam edzeni ( aero kick box) és kb ennyit ettem ( vagy többet), fehérjeturmix nélkül, egy hónap alatt meglátszott az eredmény..:)
2011. aug. 24. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:

reggel otthon eszel gondolom, akkor mehetne oda zabpehely+fehérjeturmix vagy tej

tízórait miért hagyod ki? gyümlcs mehetne

ebédre akkor viszel szendvicset (tk kenyér, sonka, sajt, főtt tojás, zöldségek)

uzsonna ne legyen péksüti, joghurt gyümölccsel, vagy ha mindenáron péksüti akkor csinálj zabpehelyből valami sütit-pl túrógombóc, de gondolom itt már hazaérsz szóval főtt kaja ami van otthon persze normál adag és nem rántott hús meg pacalpörkölt

vacsora túró, tojás, hús, hal, zöldségek

2011. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké, csak kb 6-ra érek haza, ezért gondoltam hogy az uzsi valamilyen péksüti lenne, és a főtt kaja meg a mi családunk között hatalmas szakadék van, szóval azt azért nem írtam bele :)
2011. aug. 25. 08:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!