Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogynék valamennyi...

Szerintetek fogynék valamennyicskét, ha nem ennék semmilyen nassolnivalót meg édességet, csak normális kajákat?

Figyelt kérdés
Elég sokat szoktam pluszban nasizni, de ha erről leszoknék lenne értelme?
2012. márc. 10. 09:04
 1/7 anonim válasza:
Igen, fogynál, mert a szervezet nem raktároz el felesleges cukrot és zsírt. De ne ess át a ló túloldalára!
2012. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lenne, persze.

De jó lenne mozogni is mellette.

És akkor egyszer-kétszer mértékkel még kis édesség is beleférne. Jobb, mint kínozni magad.

2012. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen. mennek a zöld kezek :D
2012. márc. 10. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt hónapban 3 kg-ot fogytam csak azzal, hogy elhagytam a nasikat és a pékárukat.
2012. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég jelentős mennyiséget fogynál vele, mivel ezek plusz és felesleges kcal-ok, de ugyanúgy elraktározódnak, és hizlalnak. Tehát csak akkor egyél ha éhes vagy.
2012. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Csak nem híznál tovább. Hízni könnyebb, mint fogyni.

Ha a pékárút is elhagyod, akkor fogyhatsz (meg éhezhetsz...), de nem érdemes, mert ha nem tudsz végleg lemondani a kenyérről, akkor amint elkezdesz újra kenyeret enni (a fogyás után), visszahízol.

2012. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én semmit nem hagytam el. Nassolni nagyon szeretek. 4 hónap minusz 12 kg. a megoldás nekem hogy semmi kenyeret vagyis pékárut nem eszek. Meg lehet szokni ha nem eszel mindenhez kenyeret.
2012. márc. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!