Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étkezések után "megnő" a...

Étkezések után "megnő" a hasam. De nem puffadás. Van amikor reggelre újra lapos, de van amikor nem. Ez így most lehet, hogy hülyén hangzik. Már nem merek néha enni, mert a hasamon rögtön meglátszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez a problémám h eszek rögtön terhes lennék..pedig nem puffadásos...Jó lenne ha valaki válaszol a kérdésre mert akkor tudom mi tehetnék :)
2010. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

hasizomerősítés

felülés, hasprés és hasonlók régebben nekem is voltak hasonló problámaim de edzéssel idővelmár nem is látszódik.. ez nem megy hétfőröl keddre sajnos de hosszú távra hatásos

2010. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Abból kiindulva, hogy a kutyáknál ez a férgesség jele... Menjetek el orvoshoz, végső esetben kérjetek féreghajtót.
2010. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
nekem detto ez a problémám!!!! hihihi.... gyakran vagyok terhes. :(
2010. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ez a problémám :(
2010. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet csak szimplán jól laktál:)ennyi.......
2010. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de ha keveset eszek akkor is gyakran ez van:S a hasizom erősítés az megy már jó ideje, van eredménye de ezen a dolgon nemigazán segít
2010. ápr. 6. 20:31
 8/8 anonim válasza:
Megoldódott -e a problémád ? Ha igen kérlek oszd meg előre is köszi !
2019. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!