Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki lefogy kb 10 kilót,...

Ha valaki lefogy kb 10 kilót, akkor nagyon meglátszik?

Figyelt kérdés
Vagy hány kilótól látszik meg? és mit lehet azzal kezdeni, ha kicsit "rugalmas" lesz a bőr? mert az csúnyább mint ha nagydarab lennél.
2011. jún. 19. 19:54
 1/5 anonim válasza:
én 10 kilot fogytam és alig látszik meg rajtam.. a bőrömön sem látszik semmi :)
2011. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem attól függ, hogy mennyiből fogytál 10 kilót!
2011. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nielindi válasza:
azért függ attól, h hány kilos ember fogy le 10et. ha egy 60 kilos 50 lesz, az meglátszik. de ha valaki 110, nála tényleg nem észrevehető annyira az a 10es.
2011. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 70 kg-ból lefogysz 10 kg-t az nagyon meglátszik,és szánakozva fognak Rád nézni,hogy biztos beteg vagy.Ha 100 kg-ból fogysz le 10 kg-t hónapok alatt,akkor csinos leszel,és a bőröd is szép marad.Nem szabad gyorsan fogyni,mert nem tartós,és a bőrödet tényleg tönkreteszi.
2011. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55ről fogytam 45re sporttal, de az a 45 nem háj hanem izom. És rajtam nagyon meglátszik, sokkal jobban érzem így magam.
2011. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!