Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az igaz, ha valaki lefogy,...

Az igaz, ha valaki lefogy, akkor nő az önbizalma?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2011. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem amióta fogytam nagyobb lett az önbizalmam, előtte semmi önbizalmam nem volt, rám fért egy kis önbizalom.Viszont ami még jobb, hogy sokkal jobban érzem magam a bőrömben és egészségesebb vagyok, mert életmódot váltottam és sokat mozgok.Nem mondom, hogy hű de sokat fogytam, mert nem volt előtte sem nagy feleslegem.3 kg-ot fogytam, de ennyi fogyástól is jobban érzem magam.Viszont még mindig szeretnék fogyni egy kicsit, mert akkor fogom a legjobban érezni magam, és az önbizalmam még nagyobb lesz.
2011. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.. Én mióta lefogytam szívesebben veszek fel szép, nőiesebb ruhákat, ez emel az önbizalmamon, de nem olyan sokat.. Csinosabbnak érzem magam, de egyéb területen nem változott és ez sem állandó csak amikor épp kiöltözök kb onnantól egy óráig..
2011. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen..
2011. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek a fogyáshoz! :) És köszönöm a válaszokat is!
2011. máj. 3. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!