Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok úgy, ha 2-3 naponta...

Fogyhatok úgy, ha 2-3 naponta eszek 1 dl tejet és 2-3 naponta megeszek 5 dkg-nyi sajtot?

Figyelt kérdés

Borzasztó ez az internet, nem hiába mondták nekünk a tanáraink, hogy szűrővel kell olvasni. Neten mindenki állíthat mindent.

De nagyon bele ültették a fülembe a bogarat, hogy a tej és a tejtermék rossz, na és persze a gabona is.

Nekem úgy néz ki az étrendem, hogy 3 naponta eszek egy dl tejet (belefőzöm az ételbe) és rá 3 napra ebédre a csirke mellé rakok egy kis (5dkg) mozarella light sajtot. Ráadásul hetente 1 alkalommal fogyasztok egy kis vad- vagy barnarizst is, de ez sem több 5 dkg-nál. Heti 1-2 alkalommal lecsúszik tízóraira 2 db korpovit keksz is.

Ez nagyon nagy baj? Most ettől nem fogok fogyni?

Igazából nem tudom és nem is akarom megállni, hogy nem eszek ilyesmiket, mert egy életen át nem tudom úgy sem megállni, és akkor ha egyszer eszek akkor mérhetetlen zabálás lesz rajtam úrrá. Már volt részem benne, sajnos.


2013. jan. 31. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz nem lesz.
2013. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!