Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt édesített...

Fogyókúra alatt édesített víz? Nagyon nem szeretem a vízet, egyszerűen nem tudom meginni!

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 10:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezért írtam, hogy érdeklődj utána, hogy mi okozza a szomjúságérzés ilyen hiányát. Én nem tudom, nem értek mindenhez, ha tudnám segítenék benne.
2013. jan. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Édesített víz? Menj már! A Jana vízre gondolsz, igaz? Nos, az nem víz, hanem üdítő. Egyébként vízből sem egyforma mind, kísérletezz szénsavmentes ásványvizekkel! Mindnek más íze van.

De ha meg csapvizet iszol, akkor elmondom, hogy én mivel szoktam ízesíteni, ha már unom az ízét. Citromlével vagy mentalevéllel vagy szegfűszeggel vagy gyömbérporral vagy citromfűvel. De a bolti édes vackokat felejtsd el!

2013. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na nálam a vízivás is megszokás kérdése volt, mint a reggeli. Egyik sem ment valami jól. De rászoktattam magam, mert jó. Munkahelyen mindig volt egy literes kancsó az asztalomon, azt 2-3 alkalommal teletöltöttem vízzel vagy zöld teával, így mindig eszembe jutott, hogy inni kell. Ittam. Nem azért mert szomjas voltam, hanem mert ott volt előttem, jó volt, legalább nem csokit ettem helyette. Most hogy itthon vagyok gyesen, megint nem megy a kívánatos napi 2-3 liter, mert elfelejtem!

De a citromos víz, tea jó ötlet, próbáld ki!

2013. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kipróbálom ezeket!! :) Hátha..
2013. jan. 31. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!