Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt édesített...

Fogyókúra alatt édesített víz? Nagyon nem szeretem a vízet, egyszerűen nem tudom meginni!

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az teli van cukorral, inkább akkor tea üresen, vagy édesítővel.
2013. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
És amikor szomjas vagy, mit csinálsz?
2013. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem szereted a vízet? Legutóbb az óvodában hallottam ilyet, viccet félretéve.
2013. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
én egy kis citromlevet szoktam tenni a vízbe (cukrot nem)
2013. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én se szeretem olyan érzésem van tőle, hogy teli van a hasam de a szomjamat nem oltja mintha levegőt nyelnék. De a félig szénsavas igen úgyhogy mindig azt veszek bár ha elfelejtem akkor iszok csapvizet csak lényegesen kevesebbet. Egyébként a tea jó ötlet
2013. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, nem szeretem!! És nem szoktam szomjas lenni.. Egy nap fél litert sem iszok meg! Szörnyű, de ez van!
2013. jan. 30. 11:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Pedig fogyókúra alatt fontos hogy igyál, így nem lesz eredményes.
2013. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

Nem a víziváson múlik a fogyókúra.


Kérdező, azon gondolkodtál már, hogy ha keveset iszol, szomjasnak kellene lenned? Hogy ez nem normális állapot, esetleg valami oka van, valami probléma aminek utána kellene járni?

2013. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom! De ha belegondolok, h 2-3litert meg kell, h igyak.. már a gondolattól is rosszul vagyok! :/
2013. jan. 30. 11:23
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Imádom a vizet! Csak vizet iszok! Nem szeretem a szénsavas, cukros italokat. A rostos gyümölcslevek még finomak, de azt mértékkel fogyasztom, ritkán.


Napi 2-3 litert megiszok. Nem azért mert szomjasnak érzem magam, hanem azért mert muszáj! Ettől lesz szép a hajam, a bőröm, minden! Mindennek az alapja a sima, tiszta víz.


Talán próbáld meg úgy inni a vizet hogy teszel bele citrom karikát. (friss citromból)


De cukrot semmiképp ne tegyél bele, az hizlal!!! Kóla és társai szintén. Nem lesz eredményes a fogyókúrád ha ezeket iszod.

2013. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!