Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogytatok le? Írnátok...

Hogyan fogytatok le? Írnátok bevált étrendeket?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok. Hogy nektek hogy sikerült.

2013. jan. 26. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Futás. Futás. Futás.
2013. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

úszás, úszás,úszás

reggeli: fehérjeturmix

ebéd: kis adag bármilyen étel

vacsora: fehérjeturmix, mellé esetleg gyümölcs, pár falat valami

3 hó 15 kg

2013. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úszás, konditerem, futás, diéta. Zöldség, gyümi, husi, sokszor keveset.
2013. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adam9211 ***** válasza:

Finomított liszből készült szénhidrátok ill. cukrok elhagyása, valamint zsíros húsok mellőzése!


Próbálj összetett szénhidrátokat enni (barna kenyér, abonett, barna rizs), sovány húsokat (csirkemell, hal), de napi 1-2 tojás is megengedett! Étkezés 3 óránként kis adagokban!


Mozgás sem elengedhetetlen,heti 3-4 súlyzós edzés ill. kocogás nagyon sokat segít a célod elérésében! Anyagcseréd beindítja, valamint kalóriaigényed is megemeli!

2013. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én több mint 20 kilót fogytam, kevesebbet ettem (1500 kalória körül) minden második nap "gyors gyalogoltam" minimum 1 órát. Az étrendemből próbáltam száműzni a cukrot és a finomított lisztet, valamint minél kevesebb zsíradékot próbáltam fogyasztani.


Készítettem egy weboldalt is, amin részletesen leírok mindent, így hátha másoknak is tudok segíteni:

[link]

2013. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!