Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm és 94 kg vagyok, még...

Xshorty kérdése:

170 cm és 94 kg vagyok, még sincs "úszógumim" (nem hiányolom, sőt) de ez mitől van? + valami tuti tippel 1 hónap alatt mennyit tudnék leadni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
pasi vagy? nő vagy?
2013. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt írom, de én 176 cm-esen és 73 kilósan rendelkezem "úszógumival", akkor te, lévén, hogy 20 kilóval nehezebb vagy tőlem és alacsonyabb is, már hogy ne rendelkeznél vele?

Tényleg nem akartam bunkózni, de elég hihetetlen amit írsz.


Azt mondják, hogy heti -1 kiló az elfogadható, különben megbosszulja magát a fogyás...

2013. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nő. nem tudom, hogy ki mit ért "úszógumi" alatt. és lehet, hogy annyi vagyok amennyi, de még senki sem nézte ki belőlem. nekem azt mondták, hogy ha lefogynék kb 70-re akkor "normális" alakom lenne, és nem ismerősök, barátok stb mondták hanem orvos.
2013. jan. 25. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:

arányosan vagy elhízva. én is olyan voltam, egész egyszerűen jó a felépítésed, egymáshoz viszonyítva nem feltűnő, de azért nyilván össze tudod fogni a kis pocakod :D az, hogy nem vagy fogyatékos, mint páran, és nem veszed meg az s-es gatyát, hogy kibuggyanjon belőle a háj, attól még van úszógumid, ha a súlyfelesleg értelmében használjuk. ha a has köré feljövő zsírtömeget érted, az lehet h úgy nincs, hogy nem tűnik fel a többihez képest, mert arányos vagy.

amúgy szerencsés vagy, valószínűleg fogyókúra alatt is arányosan fogsz majd fogyni :) hajrá!

1 hónap alatt pedig 4-5 kiló a normális, ekkora nagy súlytömeggel lehet, hogy több.


nézz utána: szálkásító diéta (kalóriadeficit+normális tápanyagforrások) + aerob és/vagy súlyzós edzés (NEM futás)

2013. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!