Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alapvetően elég gyorsan le...

Alapvetően elég gyorsan le tudok fogyni, de képtelen vagyok elkezdeni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig meggyőzöm magam, hogy jó ez még belefér, és mindig észreveszem hogy rohadtul rámrakódott minden, és nagyon ideges leszek, de nem tudom megállni.Max 5 kilót kéne leadnom,de nem tudom hogy mit csináljak,hogy mindig szem előtt lebegjen a következmény..valami ötlet? rakjak be háttérképnek egy nagyon kövér embert?:D

2013. jan. 20. 23:07
 1/5 poiu ***** válasza:
Az 5 kiló nem fogyást, hanem életforma váltást jelent. Más szemlélet. Böngéssz, tanulj, sok sikert.
2013. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom és már sok mindent próbáltam, a háttérképet is, és leírtam egy cetlire, hogy miért is lenne jó, ha lefogynék, sok pontot összegyűjtöttem. beállítottam a telefonomat , hogy naponta csörögjön a figyelmeztetővel, hogy torna. Elkezdtem a kaloriabazis.hu-n írkálni mit eszek, mit tornázok, de eltelik egy hét és a szemem megszokja a képeket, a figyelmeztetőket, már oda se nézek, a kaloriabazisba nem írom be az egy kiló szaloncukrot, mert magam előtt is szégyellem. Aztán kapok valami sütit, édességet és arra gondolok, mivel én kaptam, nem ajándékozhatom tovább és megeszem rögtön az egészet, hogy ne is lássam. De aztán megint kapok, és a szülők is mindig ilyen édességekkel kínálgatnak, és így nem megy. Mert nem érzem még mndig elég fontosnak. :(
2013. jan. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással látványos eredményre nem kell számítani.


Meggyőzöd magad, hogy 'ez' még belefér? Itt a probléma! Én is eszem olyan dolgokat néha, amikre semmi szükségem, de a világon a legutolsó hazugságnak tartanám azt, hogy ezek beleférnek és sosem ámítottam magam. Nem, nem fér bele semmi szemét kaja, mert lehetőség van normálisan enni, tehát csak unalomból, lazaságból kockáztatja az ember az egészségét, te a hízást is..


Ha egyszer sikerül tényleg szembenézni a gabonák, a sok keményítőt tartalmazó ételek, tejtermékek igazi hatásaival (elhízáshoz, betegségekhez vezető hatásokkal) akkor talán könnyebb lesz követni azt, hogy nem fér bele ezekből semmi egy egészségesen táplálkozó, vagy fogyózó ember étrendjébe. - ha igen akkor az már nem fogyózó lesz hanem szerencsevadász (tud-e fogyni fölösleges ch bevitellel is vagy nem) s már távolabb kerül az egészséget megóvó táplálkozástól is.


Ezek után vajon hogy lesz tovább?

2013. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harcműves tökéletesen összefoglalta a lényeget. Fogadd meg!
2013. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Szerintem is ez a lényeg. 5 kilóhoz nem kell kalóriatáblázat, kicsit másként kell élni. Zöldség, hús, mozgás.
2013. jan. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!