Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogytál 10...

Mennyi idő alatt fogytál 10 kilót?

Figyelt kérdés

Mit változtattál az étrendeden? Mennyit mozogtál egy héten?

Meg lehet ezt oldani éhezés nélkül?

Azt írják hogy egy héten 0,5 - 1 kg fogyás az optimális, de nem tudom hogy hogyan lehetséges ez. Egyszer már megpróbálkoztam vele, de mindig csak éhes voltam. Ti hogy csináltátok? :D


2013. jan. 3. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:

hát nekem kb 4 hónap alatt sikerült 10 kg-ot fogynom, de össz-vissz összesen 18 kg-tól szabadultam meg olyan 8 hónap alatt. Lehet, hogy nem a leggyorsabb volt a tempó, (közbejött egy betegségem is, nyaralások, vizsgaidőszak stb:S) viszont a jelenlegi súlyomat nagyon jól tartom, szinte dkg pontossággal. 73 kg-ról indultam, most 55 vagyok. Nekem alapvetően a szénhidrátcsökkentés jelentette a megoldást, elhagytam a kenyeret teljes mértékben, a krumplit, rizst, tésztát szintén. Egyáltalán nem éheztem/éhezem soha, napi 5-ször eszem, egy napi étrendem kb így nézett ki fogyási időszakban: reggeli: 40 g zabpehely (cukormentes) fehérjeturmixxal, 10 órai: valamilyen gyümölcs, általában alma, ebéd: csirkemell valamilyen módon elkészítve zöldségkörettel, uzsonna: natúr joghurt, vacsi: zsírszegémy túró vagy tojásrántotta zöldséggel.

Emellett heti több alkalommal aerobik és sok futás.

Lehet, hogy vannak, akik úgy gondolják, hogy a tejtermékek nem jók, én csak a saját tapasztalataimból tudok kiindulni, hogy nekem ezzel az étrenddel éhezés nélkül sikerült lefogynom. Remélem tudtam picit segíteni, sok sikert:)

2013. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is olyan 5-6 hónap alatt fogytam 10 kilót szülés után 82-ről 72-re. A pici mellett próbáltam minél többet mozogni, sokat sétáltunk, taposó gépeztem, tornáztam. Én a kalóriaszámlálást használtam. Édességet nem igazán ettem, viszont minden mást ugyanúgy mint előtte, csak kevesebbet. Idén megint ez lett az új évi fogadalmam.
2013. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 hónap

Reggel pl. szendvicset ettem, tízórai joghurt, gyümölcs, ami volt, ebédre próbáltam csak húst és zöldséget enni, de előfordult rizs is, ha nem otthon ettem krumpli is, de akkor az ilyen köretekből kevesebbet ettem, mint a húsból, uzsira is gyümölcs, vacsira ebéd maradék vagy valami saláta. Nass csak reggeli és/vagy ebéd után egy kevéske

1-1,5 óra mozgás, majdnem mindennap, 2-3 liter innivaló.

Ja és a legfontosabb: átnéztem, hogy ettem előtte. Állandóan szendvicsek voltak itthon, sütik, csipszek, csokik, no nem az én hibámból csak, ezeken nagyon sokat változtattam.

107-ről indultam, így nyilván könnyebb.

Hajrá! :)

23/L

2013. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hónap. szigorú diétával (cukor, liszt kiiktatva, sok zöldség, gyümölcs, barnarizs, sovány husi, hal, túró, vollkorn tk. kenyér). a 3. hónapban kezdtem el kondiba járni, eleinte anélkül is olvadtak a kilók, mert volt rajtam 15 felesleges kg. eleinte éhes voltam, de az, hogy folyamatosan jött a sikerélmény és kaptam a dicséreteket, elég motivációt adott ahhoz, hogy eszembe ne jusson abbahagyni. 13 kg-t adtam le végül.
2013. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja, kihagytam a kedvenc diétás ételemet: zabkása natúr kakaóporral és mézzel. kielégíti az édesség iránti vágyat, és jól eltelít. minden nap ez a reggelim.
2013. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatásokat, nagyon jól esnek és segítenek hogy kitartsak :)

A krumplit 100%-ig ki kell iktatnom? Mert elég kevés zöldség szokott lenni nálunk télen köretnek husi mellé.

2013. jan. 3. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!