Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogytál le 20-30 kilót?

Hogyan fogytál le 20-30 kilót?

Figyelt kérdés
Milyen módszerrel, edzéssel? Mennyi idő alatt?
2010. jan. 17. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
KI mondta hogy lefogytam?
2010. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
38%

Hát kb 3-5 hónap alatt,de ez tőled is függ.

Az én stratégiám az h alig ettem valamit egész nap,pl ettem egész nap 4-5 zsömlét pl valamivel.

Sokan mondják h ez tök egészségtelen,de ha nem csinálod és nem fogysz le az még egészségtelenebb.

Egyébként ajánlom azt hogy Amennyit most eszel,annak edd a felét:)Ja és én felüléseztem.

Remélem segíthettem:)

2010. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
84-rol 48-ra sikerult 4 evvel ezelott. Nekem csak ez az egy modszer valt be. Egesz nap szinte semmit nem ettem, ill. zoldsegek (nyersen vagy parolva), gyumolcsok, natur joghurt(kb 200 cal naponta), es melle minden nap 20 percet tornaztam Rubint Rekara. Augusztus 5-en kezdtem, decemberre ment le. Nagyon kemeny volt. Bar mar a 2. het utan annyira osszeszukult a gyomrom, hogy ha akartam se birtam par falatnal tobbet enni.
2010. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
21.40. Ki mondta, hogy neked tettem fel a kérdést?!
2010. jan. 17. 22:13
 5/13 anonim ***** válasza:

22:08-as

És azóta mennyit eszel? Nem ment vissza egy kg sem?

2010. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem sose volt szükségem fogyókúrára, de anyukámnak igen, neki én segítettem, semmi extrát nem vetettünk be, neki cukordiétázni kellett, azt igyekeztünk felügyelni, ha elszállt az evéssel, akkor elvettük előle a kaját, még akkor is, ha veszekedni kezdett miatta. Vittem mindenhova a városba, sétálni, vásárolni, mivel nem bírta a megterhelő erőltetett mozgást a szíve, meg nehezen lélegzett, ezért a séta volt eleinte az egyetlen, amit viszont nagyon intenzíven és minden napra beiktattam.

1 év alatt ment le neki 30 kiló (a cukra is helyreállt), 5 kiló visszajött, de már sokkal jobban érzi magát, a nem terheli meg a szívét vagy a légzését egy nagyobb mozgás, és ami még fontosabb, ha nem tudott volna lefogyni, az élete került volna veszélybe, mert már mindenféle szövődmények támadták meg.

149cm magas, 96 kiló volt akkor, amiből lefogyott. Egyelőre több nem megy neki, de ez is már elviselhető állapot.

2010. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. jan. 18. 06:24
 8/13 anonim ***** válasza:

10éve koplalással lefogytam 80-ról 48kg-ra, ráment az egészségem + szép lassan vissza is híztam mindent + többet is,én ezt senkinek se kívánom!:'(

De most egészségesebb módszerekkel újra elkezdtem,remélem ezentúl nagyobb sikerrel járok!

2010. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát igen. Borzalmas, hogy mennyit kell szenvednie annak, aki hajlamos a hízásra. Én kb. január 4-e óta bicajozom 60-70 percet naponta, de semmi változás! Pedig nem zabálom magam hülyére.
2010. jan. 18. 14:01
 10/13 anonim ***** válasza:

Update + napi 1 óra aerobik (1000 kcal kickbox v. kiképzés)

első hónapba csak ducitréning 2008


-35 kiló kb 6 hónap alatt

22/F

2010. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!