Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogytál le több tíz kilót?

Hogyan fogytál le több tíz kilót?

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok tanácsokat!
2012. aug. 24. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevesebbet ettem és bicikliztem néha, meg néha tornáztam is.
2012. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egészséges, szigorúan betartott kajálás: zabkása, csirkemell, barnarizs, sovány túró, natúr joghurt, zöldségek, heti 1x durumtészta. sport: heti 3 súlyzós edzés + 1-2x futás. bűnözés az első hónapokban egyáltalán nem, max 1-2kocka étcsoki hetente. nyáron lazítottam, voltak zabálós napok, nem is fogytam 2 hónapja.

így 5hónap alatt -12kg

20L

2012. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyszeruen elhagytam a szemét kajakat ezalatt a szenhidratot ertem, nagyon sk feherjet ettem minden formában, rostot( zoldseg gyumolcs), rengetek sok vizet ittam és vertisztitoteakat..kulonoseben nem figyeltem oda a sportra, de semmikeppen se szabad elhanyagolni, kell az egeszseges elethez a testmozgas
2012. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, én még az elején vagyok az egésznek nagyon, de több tíz kiló a cél az biztos. Az első tízes ment le majdnem, majd holnap mérem (heti egyszer szoktam, reggelente.)

Én nagy túlsúllyal küzdök, és semmilyen diétát nem tudtam tartósan csinálni, mert állandóan éhes voltam, és rossz minőségű szénhidrátokat is szerettem nagyjából.

Decemberben rakattam be gyomorballont, mert nekem a gyomorgyűrű túl drasztikusnak tűnt. Ez tényleg elnyomja az éhségérzetet, sokszor inkább a szemed éhes, de ha túleszed magad, akkor egyszerre fáj a gyomrod és tuti nem fogsz utána enni, mert túlságosan feszít már.

A doki mondta, hogy a ballon terápia mellett napi 5-7 kicsi étkezés ajánlott. Ezt hellyel közzel lehet is tartani, legalábbis érdemes. Én ez mellett kezdtem el fél hónap után mozogni, addig valahogy rávenni sem bírtam magam. Most általában úgy csinálom, hogy három napig minden nap van fél óra testmozgás pluszban.

A kenyeret nem tudtam teljesen elhagyni, mert az elején nem bírt mást bevenni a gyomrom, mint pirítóst, minden mástól rosszul voltam. Ilyen szempontból legfeljebb heti egyszer van bűnözés, de akkor is inkább teljes kiőrlésű pékárut veszek.

Cukrot száműztem az életemből teljesen, édesítőt használok helyette. Csak úgy, mint a tésztaféléket. Régen imádtam a zöldséges rizst, most ugyanúgy eszem, csak lassan inkább rizses zöldség, szóval megfordultak az arányok.

Egy hónapja csinálom, úgy hogy abban benne voltak az ünnepek is, csak ottmég jobban próbáltam odafigyelni. Lehet ez drasztikus súlycsökkenésnek tűnik, de nagy volt a kiindulósúlyom, ami az elején ugyebár könnyebben megindul. :)

2013. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!