Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen alapvető szabályokat...

Milyen alapvető szabályokat kéne betartanom egy diétában, ha csak pár kilót szeretnék leadni?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,egy ici pici "felesleggel". 167 cm vagyok és 58 kg, így leírva nem sok,de az alma alkatomnak köszönhetően mint a hasamon, oldalamon és a hátamon rakódik le.

Jövőhéten megyek vissza újra edzeni,és kéne egy út amin elindulhatok táplálkozás terén, mert lustának sose voltam lusta de nem tudom, hogy kell helyesen táplálkozni, hogy eredményes legyen az edzés.

Különleges rizses-csirkés étrendet nem tudok tartani, egyszerű "házi" kéne.

Valaki segítsen ebben.

Előre is köszönöm.


2012. aug. 23. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Keruld a cukros,zsiros eteleket es az uditoket.Tobb zoldseget,gyumolcsot,feherjeben gazdag hust egyel es keves krumplit,riszt,kenyeret.

Ha kivansz valami edeset inkabb egyel gyumolcsot vagy keszits turmixot cukor nelkul.Probald az edesseget lecsokkenteni , hogy csak hetente eszel 1-2-szer edesseget es tornassz sokat.

2012. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- kevés cukor

- kevés finomliszt

- finom liszt helyett teljes kiőrlésű liszt

- sok fehérje (hús)

- rengeteg zöldség

- napi 4-6 kisebb, de teljes értékű étkezés

- 10 testtömeg kg-ként fél liter víz naponta

- megfelelő mennyiségű vitaminok és ásványi anyagok

- napi 2-3 kanál lenmagolaj (omega3 zsírsav)

- heti 2-3 súlyzós edzés

- heti 2-3 intervallum edzés

2012. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!