Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet fogyni az ünnepek alatt?

Lehet fogyni az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés
sziasztok! Szeretném bebizonyítani, hogy még Karácsonykor is lehet fogyni, úgy, hogy nem érzem magam rosszul, mert nem eszek annyit. Jelenlegi súlyom:58-59kg, egy hét múlva remélem:57-58kg leszek. Leírom a napjaimat röviden, nem biztos, hogy mindent leírok amit ettem.
2012. dec. 24. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne én is tervezem. :)

Mértéket kell tartani. :)

Hajrá neked is!

2012. dec. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet fogyni is, és úgy is, hogy MINDENBÖL eszel az ünnepek alatt, csak mindenböl keveset.


A tányérodra kis adagokat szedj, evés közben pici falatokat egyél, sokat beszélj az egyes falatok között - igy nem lesz feltünö, hogy keveset ettél, és nem lesz nagyon hamar üres a tányérod.


Én évek óta soha sem hizom az ünnepek alatt, annak ellenére, hogy senki nem veszi észre, hogy odafigyelve eszek


SOk sikert!

2012. dec. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, igazábbol nem csak 1-2 kg-ot szeretnék fogyni, hanem 55-re szeretnék lemenni, csak nem szeretném, hogy az ünnepek végére még több feleslegem legyen, még többet kelljen dolgoznom
2012. dec. 24. 09:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Rövid távon bejöhet a kevesebb evés.


Viszont én ezt csalásnak érzem, főleg magatokkal szemben. Mivel ti semmiben sem vagytok kevesebbek, mint ezelőtt, így alapvetően ugyan annyi táplálékra van szükségetek mint eddig. Éppenséggel minőségi és jól hasznosítható táplálékokra, ez ünneptől független..

2012. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha kibírod hogy ne egyél a sok finomságból annyit akkor sok sikert!:)

Bár évente egyszer van ilyen nap amikor jókat lehet kajálni, én ezt kihasználom fogyni ráérek máskor is :)

2012. dec. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már kevesebb vagyok jó sok kilóval. :D
2012. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is erről a súlyról akarok fogyni és én is 55 kg-ra szeretnék lemenni :) Szerintem karácsonykor esélytelen hogy fogyjak. Arra figyelek hogy ne hízzak, aztán kész. Sok lesz a süti és az lesz csak a gond, a többivel nem lesz. A kedvenceimből eszek a többiből meg majd holnap :D Persze csak mértékkel.
2012. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó: milyen magas vagy?
2012. dec. 24. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
167 cm, és te?
2012. dec. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
170-172 én már lefogytam tíz kilót és 54-55 voltam csak nem figyeltem és visszajöttek a kilók.:(
2012. dec. 25. 07:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!