Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem bírom betartani...

Miért nem bírom betartani huzamosabb ideig a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van. Egy-két hétig szépen fogyózom, sportolok, majd utána könnyebbnek látok betolni itthon egy szelet fehér kenyeret, vagy valami cukros sz.rt, mint átmenni a szomszéd városba diétás cuccokat vásárolni (faluban lakom, és itt nincs szinte semmilyen választék mondjuk teljes kiörlésű termékekből)...tudom, hogy ez most épp egy ... kifogás, de egyszerűen...miután már betoltam itthon a fehér kenyeret, akkor már bepuszilom azt a tábla csokit is, és utánam meg úgy is mindegy alapon megeszem az összes édességet, ami csak van itthon...Tudom, nem tudok kitartani, pedig régebben ment, de most, ha fogyóznom kell, ideges leszek és stresszes, pedig így sem érzem jól magam a bőrömben. Hiába teszek ki vékony lányt háttérképnek, vagy a hűtőre kövér embert, vagy akármi. Azalatt az idő alatt, mikor fogyózom, a világ minden kincséért sem ennék semmit, ami tilos, utána meg annál inkább. A poén az, hogy tök szépen reagál a szervezetem két hét után, ha mindent betartok, erre mindig elszúrom.
2012. dec. 14. 14:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Úristen, na jó, ezt most hagyjuk, már így is elegem van a szöveget, szavakat értelmezni nem tudó emberekből.

Ha élet módot váltasz akkor felhagysz a régi étkezéseiddel, szokásaiddal, pont, nem ugyanazt folytatod.

2012. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!