Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem bírom betartani...

Miért nem bírom betartani huzamosabb ideig a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van. Egy-két hétig szépen fogyózom, sportolok, majd utána könnyebbnek látok betolni itthon egy szelet fehér kenyeret, vagy valami cukros sz.rt, mint átmenni a szomszéd városba diétás cuccokat vásárolni (faluban lakom, és itt nincs szinte semmilyen választék mondjuk teljes kiörlésű termékekből)...tudom, hogy ez most épp egy ... kifogás, de egyszerűen...miután már betoltam itthon a fehér kenyeret, akkor már bepuszilom azt a tábla csokit is, és utánam meg úgy is mindegy alapon megeszem az összes édességet, ami csak van itthon...Tudom, nem tudok kitartani, pedig régebben ment, de most, ha fogyóznom kell, ideges leszek és stresszes, pedig így sem érzem jól magam a bőrömben. Hiába teszek ki vékony lányt háttérképnek, vagy a hűtőre kövér embert, vagy akármi. Azalatt az idő alatt, mikor fogyózom, a világ minden kincséért sem ennék semmit, ami tilos, utána meg annál inkább. A poén az, hogy tök szépen reagál a szervezetem két hét után, ha mindent betartok, erre mindig elszúrom.
2012. dec. 14. 14:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A másik meg, hogy mindjárt itt a Karácsony, és úgy érzem, most már nem érdemes neki állni, viszont addig jó lenne legalább ezt a súlyt megtartani, mert ez előtt két héttel is fogyóztam, lement fél kiló egy hét alatt (úgy tudom, az optimális), erre múlthéten elkezdtem zabálni az édességet, és híztam másfél kilót...és most több vagyok, mint voltam.
2012. dec. 14. 14:22
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Látod látod ezért kell életmódot váltani és nem fogyókúrázni...
2012. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Eddig én is így voltam mint te, de én most annyit változtattam hogy az a jelszavam hogy táplálkozom és nem zabálok. Most első körben csak erre törekeszem. Ha megkívánom a kenyeret eszem belőle de papír vékony szeletet, vagy ha a csokit akkor leállok 1-2 kocka után. És nem nassolok. Reggeli ebéd vacsora, és nem estig elhúzódó kaja. Kezdetben nehéz volt, mikor éreztem hogy jön az inger a zabálásra, akkor leírtam 20 x hogy nem zabálok hanem táplálkozom, sportolok és lefogyok.
2012. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyet értek veled, első válaszoló, de még az sem sikerült soha...úgy érzem, nincs élet édesség nélkül (tudom, hogy most is a cukor miatti függőség szól belőlem)

Második válaszoló: Hogy tudsz két kocka után leállni? A többi csokit eldugod, vagy mi?:)

2012. dec. 14. 14:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kitartásod, célod.

Nem mondom, az elején én is volt, hogy nem bírtam és bamm egy tábla csoki eltűnt bennem, de aztán felmerült egy kérdés is: muszáj ezt tennem? Mire jutok vele? Ha így folytatom, akkor X idő elteltével verhetem a fejem a falba, ha nem hagytam volna abba, már rég meg lenne az álomsúly/alak.

Ha kell vásárolj be az egészséges cuccaidból, irány a fagyasztó és kiengeded, ha kell. Nem kell éhezz, ha ez is frusztrál.

Ne úgy állj neki, hogy muszáj, kell, keresd meg benne a jót, ami feltüzel! Én tetkót akarok (igaz van már, de azok nem olyan kövér helyek), nem is keveset, nem is kicsit, de nem a hurkáimra. :D

Meg annyi szép ruha van, muszáj vagyok lefogyni, ne úgy haljak már meg, hogy soha nem voltam olyan, amilyen szerettem volna lenni, ne hordjak olyat, amit szeretnék, mert nincs a méretemben.

Soha nem voltam vékony alkat és addig kell elérni, amíg fiatal vagyok, hogy megtapasztaljam.

Hajrá, ne add fel!

2012. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Életmód váltás lényege pont az, hogy ehetsz mindent, csak nem mindegy milyen mennyiségben.
2012. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy próbálom leállítani magam hogy arra törekeszem hogy ne zabáljak.Ha kell 20 x leírom. És elgondolkoztam rajta hogy tényleg kell nekem annyi kaja? És rájöttem hogy igazából nem is, nem vagyok éhes és semmivel sem lesz jobb ha megeszem az egészet, csak még több kell. Valahogy kattant az agyam.És többet nem akarom azt a majd kipukkanok érzetet.
2012. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért nem, mert ha váltasz (életmód váltás), akkor pont, hogy ki kéne kerülni dolgokat, változtatni, váltani. :D

Én annak a híve vagyok, hogy, amit kell lecserélek, kihagyok, vagy csak éppen hogy fogyasztok belőle.

Anno nagy kenyeres voltam, ez ki lett lőve, alig eszem már. Pár kocka csoki a megengedett, ha eszem. Muszáj mértéket tartani, anélkül nem megy a fogyás.

2012. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem-nem, a fogyókúra az, amikor kilősz dolgokat. AZ életmódváltás amikor mindent eszel, de a mennyiségre figyelsz, így nincs csokizabarohamod.
2012. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

A faludban nincsen hús és zöldség, de van édesség?


Kíváncsi vagyok, hogy megy át a ZINTERNET másik bolygókra.


De komolyan, hol élsz te hogy könnyebben találsz csokoládét és édességet, de egy darab húst, vagy különböző zöldségeket nem tudsz venni? Mókás hely lehet.

2012. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!