Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy alakítsam a fogyókúrát...

Hogy alakítsam a fogyókúrát az életmódomhoz?

Figyelt kérdés

reggel felkelek 7 óra körül, olyan fél 9 körül szoktam reggelizni, délben ebédelek, majd megyek suliba, ahol általában nincs időm enni, hazaesek 9 órakor farkaséhesen, és jól bezabálok, nem tudom mit csináljak, nagyon le kellene fogynom.


172cm/100 kg 20/L


2012. dec. 14. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megfelelően elosztani az étkezéseket: 8-kor reggeli, 10kor tízórai, délben ebéd, 4kor uzsonna, 9kor vacsora. Az iskolába csomagolhatsz magadnak uzsonnát, biztos van 10 perc szüneted amikor meg tudod enni. Olvasgass itt GYK-n a fogyókúra topikban, rengeteg helyen leírta már mindenki, hogy az étkezéseknek hogyan kellene nagyjából kinéznie.
2012. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj normális ételeket enni, édességek és tejtermékek helyett zöldségeket és húsokat.
2012. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne zabálj be este. Kösd ki előre, mennyit ehetsz vacsorára, és azt ne lépd túl akkor se, ha éhes maradsz.

Átérzem a helyzeted, én munkában vagyok úgy, hogy ha pl. határidő van és nagyon kell hajtanom, nemhogy enni, még pisilni se megyek ki akár egész nap. Ez önmagában nem baj (nem a frászt, tönkreteszi az ember gyomrát, aztán refluxos meg gyomorfekélyes lesz), csak este ne zabálj be.

Mondd azt, hogy este két szelet kenyeret ehetsz maximum, és azt ne lépd túl. Vagy pl. levest, főzeléket csak egy kis bögrével, ilyesmi.

2012. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Harcosok étrendje ha nincs napközben időd. Vagy egy böjtölös étrend. De nem értem miért nincs időd a suliban enni.
2012. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!