Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok így, vagy érdemben...

Fogyhatok így, vagy érdemben nem fog hatni?

Figyelt kérdés

Talán nem is az a jó szó, hogy fogyni, hanem inkább formásodni szeretnék. 168 cm vagyok és 60 kg, tehát nem szeretnék drasztikus fogyást, már a - 3-4 kg is soknak tűnne nekem.


A hasam alján van 2 hurka, ezeket szeretném kisebbé tenni, és a felső combjaimat formásabbá egy kicsit.


Mivel gyerekkorom óta ott az a 2 hurka, tisztában vagyok vele, hogy alkatilag ilyen vagyok, agyon sportolni, vagy agyon éhezni viszont nem szeretném magam. Tehát csak kisebb hurkákat szeretnék, nem teljesen lapos hasat.


Valami olyan mozgás/ étrend kellene nekem, ami végett viszont nem fogyok a karomból, a mellemből és a popsimból, mert ott egy deka felesleges zsír sincsen.


Amit most teszek: heti egyszer úszok 30 percet (nincs pénzem hetente többször menni), sétálok átlagban napi 15 percet gyorsabb tempóban, és tornázom napi 30 percet (ez a torna inkább a felső combokat formázza, az alhasat csak minimálisan).


Este 6 után pedig csak egy joghurtot és almát eszem, vagy csak az egyiket.

Egyébként pedig naponta ötször eszem kisebb adagokat.


Tudnátok nekem jó megoldást?


Ezzel a módszerrel a lábam vékonyabb lett, mások is megjegyezték, a hasam viszont csak picit lett kisebb.


Elég erős gerincferdülésem van, így pl. a felülés nem jöhet szóba.


2012. dec. 13. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
Nincs helyi fogyás, ezt mikor fogják már fel az emberek?
2012. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elsőnek pirospont. na de most én! ez a kicsit így kicsit onnan de kicsit se kelljen tenni érte dolgod nagyon nem bejövős ám! Igen is változtasd meg az étrended, nyilván van elképzelésed mit hagysz majd el, és sportolj mert emígy nem igen fog lemenni. igen is KÖPD KI A TÜDŐDET a pályán ne nyavalyogj! mit fogynál a karodról meg tudomisénhonnan ha nincs zsír rajta? 15 perc gyors séta arra jó hogy kábé majdnem elindul a zsírégetés. 1 óra alatt meg se állj 15-20 perc kell zsírégető pulzustartományban hogy elkezdjen a zsírhoz nyúlni addig talál a májból vagy honnan gyorsabb energiát. estére tejtermék és gyümölcs se jó szerintem. valami hús zöld körettel helyette. felülés emígy is szar gyakorlat, az igazi a lábemelés, bár attól csak kijön a hasad mert erősödik az izom.
2012. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!