Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biciklizéssel (napi 1 óra)...

Biciklizéssel (napi 1 óra) lehet súlyt leadni?

Figyelt kérdés
Ha minden nap munka után tekerek olyan 6-8 km-t, és kevesebbet eszem, akkor szerintetek fogyni fogok? Tornázni nem nagyon szeretek, viszont biciklizni imádok!
2008. máj. 27. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Igen, fogyni fogsz - ha jó tempóban tekersz. 6-8 km/óra kevés. Azt fél óra alatt tekerd le. Csak az első pár alkalommal lesz elég ennyi, amíg megszokod.


Bár ez nem a legjobb módszer - de a tespedésnél sokkal jobb. Ha viszont a belvárosban vagy, akkor felejtsd el. Ott többet veszítesz az ólomgőz beszívásával, mint mit nyersz a tekeréssel.

2008. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Mivel energiát használsz közben, valószínű, hogy valamilyen mértékben fogyni fogsz, persze csak ha nem eszel meg fél oldal szalonnát utána :) Amúgy ólomgőzt nem szívsz, mert az már nincs a benzinben, de van azért a városi levegőben sok "egészséges" összetevő.
2008. máj. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Binyózás az aerob mozgás, diétával kombinálva teljesen jó
2008. máj. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem a városban szeretnék tekerni, erre felénk van egy gát és rengetegen bicikliznek meg futnak arra, úgyhogy bele lehet húzni. Egyébként én pár évvel ezelőtt nagyon sokat tekertem (napi 20-25) km-t, és vissza szeretném hozni a régi formámat, de ehhez gondolom kell egy kis idő.

Köszönöm a válaszokat!

2008. máj. 28. 08:10
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Fogsz. Mondjuk az gáz, ha nem szeretsz tornászni, de semmi gáz, egyenletesen szépen lemegy a zsír, de csak akkor ha diétázol. A Kevesebbet eszem - dolog nem diéta, úgy ne számíts érdemi zsírvesztésre. Lesz, nem mondom, hogy nem, sőőőt, jelentős testsúlycsökkenés várható még így is ahogy Te akarod csinálni, a gond azzal van, hogy ahhoz képest nem lesz számottevő, hogy mennyit fogyhattál volna ha még diétázol is. Ez a nem mindegy!


Azért sok sikert!!!

2008. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyébként nem sokat eszem egy nap, reggelire 2 zsemle, délben menü, délután 1 zsemle meg valami gyümölcs, napközben a munka miatt nincs is időm enni, meg ilyen melegben csak iszok és iszok, enni nem is tudok, meg nem is esik olyan jól.

Csak szeretnék fogyni, mert 15 kiló plusz van rajtam, na ez a gáz... :)

2008. máj. 28. 14:01
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Szia!! Ismét Én volnék.


Kifogás keresés,Kifogás keresés,Kifogás keresés,Kifogás keresés,Kifogás keresés,Kifogás keresés,Kifogás keresés,..........................


"munka közben nincs időm enni" ----------->legyen időd enni ;-)


Nem baj ahogy így csinálod, hogy szinte semmit nem eszel, én csak azt mondom hogy így nem jó, márpedigleg azért nem, mert fogyni fogsz, nagyrésze víz lesz és izom, amit majd a súlyból veszíteni fogsz, nem zsír, de ez még csak egy dolog. Bár szerintem ez az én szemembe még annál is egészségtelenebb, mintha valaki kövér maradt volna, vagy éppen olyan.

Én nem akarok vészmadárkodni. Tudom a biológiai folyamatokat és mi lesz annak a következménye, ha így kajálsz és közben mozogsz. Én drukkolok neked ne érts félre, de le fog lassúlni az anyagcseréd, nem kicsit, és meg fog állni ez a számodra fogyásnak tűnő, amúgy látszat-fogyás dolog.


Építő jellegű akart ez lenni. Ne sértődj meg rajta, kösz.


Sok sikert azért!!!


A kaját pedíg old meg , másképp nem megy, sőt ha úgy kajálsz, de nem mozogsz is jobb, mint fordítva.

2008. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Tudod, az a baj, hogy a munkahelyen nem ülhet le az ember akkor, amikor csak akar, 8.45-re megyek melózni, akkor ugye reggel tudok enni, legközelebb már csak ebédidő van (azt én határozom meg, hogy mikor egyem meg az ebédemet) és aztán este 6-ig semmi. De ez tényleg így van, szerintem max. egy almát tudok bekapni.

Úgyhogy este fél 7-kor korgó gyomorral érek haza, és tuti, hogy eszek valamit, mert különben felfordulnék.

2008. máj. 28. 21:25
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Erre találták ki a táplálékkiegészítőket, és a turmixgépet. LEhet tök hülyén fog hangzani és ilyesztő is lesz. Az egyik ismerősöm is ezzel bajlódott, hogy nem tudta a kaját megoldani. Vett egy turmixgépet, és leturmixolta a kaját és azt itta. Inni bármikor lehet meló közben, így végülis simán betartható és gyors is, meg az emésztés miatt sem kell aggódni. Elég drasztikus íze van egy darált rizses csirkének zöldséggel az tény, 360 fokot fordul a dolog, ami amúgy turmixolás nélkül amúgy finom lenne, de ha nincs más megoldás. Csak akarni kell!!


sok sikert!


KRisz

2008. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Én nem fogyok a bicajozástól,pedig naponta tekerek.Biztos izzadnom,lihegnem kéne és alig enni.És én is útálok tornázni:)
2008. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!