Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Náthásan mit lehet mozogni?...

Náthásan mit lehet mozogni? Muszáj lenne valamit, utálom ahogy kinézek.

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 18:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Úszni és futni szoktam,de decemberben valahogy mindig végig náthás vagyok,így valami más kéne.Combom nagyon narancsbőrös és undorítóan hájas.Ezen kívül hasamon van egy kis felesleg.
2012. dec. 2. 18:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Náthásan inkább ne erőltesd magad, mert amúgy is terheli a szervezetedet a betegség. Inkább próbáld kikúrálni magad.
2012. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dogmatix91 ***** válasza:
Naponta 5-6g C-vitamin, sok folyadék (lehetőleg víz, esetleg tea kevés cukorral vagy a nélkül), sok pihenés. Aztán ha jól leszel akkor lehet mozogni. Bringázás, lépcsőzés elég jó szerintem. Formálja a feneket és a combokat is. Betegen ne ugrálj mert csak rosszabbul leszel
2012. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is egész télen náthás vagyok, és ami a legrosszabb köhögök megállás nélkül.

Hálistennek nem utáltak még ki az edzőteremből emiatt, szóval mindent ugyanúgy csinálok, mint előtte. Ajánlom neked is!

Meg mézes teát javaslok.

2012. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

5-6g C vitamin, ez tetszik. Szélsőséges de nem megalapozatlan nézet.

De akkor már 5000-10 000 NE D3 vitamin is legyen, az is nagyon fontos.


Kérdező a kinézetednek minimális köze van a mozgáshoz, eddig is kevés köze volt - és a jövőben is kevés lesz.


Az izomzatunkon csak lassan, kitartó munkával tudunk változtatni (tehát mindegy hogy most kihagysz 1 hetet) a zsírtartalmunk pedig szinte független a mozgástól.


Mivel a testzsírunkat hormonális folyamatok szabályozzák, így a hormonális folyamatokat kell ideálisan (sőt egészségesen) tartani. Kevés szénhidrát, sok fehérje, zsír (hús) és zöldség (alacsony ch zöldség), tejmentes táplálkozással szépen rendbe jön a test, lemennek a raktározott kilók.

2012. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez akkora marhaság, ahogy van. Néztem képeket olyanokról, akik a palo elkötelezett hívei, hát mit ne mondjak. Mindegyikük túlsúlyos. Nem extrémen, de túlsúlyosak, egyik sem az a szálkás testalkat, akkor hogy is van ez?

Betegen soha nem szabad edzeni, a regenerációhoz is energia kell, a gyógyuláshoz is, nem kötjük le a szervezetünket ilyenkor az izomzat helyreállításával.

2012. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, ez jó orvosi logika.


Volt egy olyan, hogy az E vitamin valamilyen betegség kockázatát csökkenti, gyógyulásban segíthet..

Erre nagyon sok beteg ember elkezdett E vitamint fogyasztani.


Az ebből levonandó következtetés: az E vitamint szedők között sok a betegségben szenvedő... tehát az E vitamin okoz valamilyen betegséget.


Nem lehet, hogy a sok elkötelezett paleós éppen gyógyulófélben lévő ex cukorbeteg? Akik éppen fogynak, csak az egy hónapokon át tartó folyamat?

2012. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akik elkötelezett paleósok, egyik sem sovány, sőt!

A tipikus megereszkedett bőrű, testépítők körében "telesz@rt zsák"-ként emlegetett testalkat jellemző rájuk, mert semmi mozgás, nem kell, csak esszük a húst. Hát ez nem így megy.

2012. dec. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De az egy táplálkozástól teljesen különálló dolog, hogy ki mennyit és mit edz, nem?


Én éppen nem vagyok elpuhult, de nálam idősebbek között is vannak teljesen jó (vagy testépítő) fizikumú paleósok. Mintha az átlagosan kajáló emberek között nem lennének edzetlenek.

Utolsóra pedig: a szép, atletikus testfelépítés nem biztos hogy egészséget takar. Amikor a gepárd testű futók 40-50 éves korukban a térd protézisre várnak, az edzetlen paleósok még a saját ízületeikkel fogják élni az életüket a saját értékrendjük szerint.

Ha én egy olyan figura lennék akire fel lehet nézni, követnének, vágynék ilyen nyilvánosságra - akkor Magyarországon a paleóhoz hozzá tartozna a Jóga, Taiji, QiGong, Pilates, Callanetics ugyanis ezeket ismerem el hatékony, értelmes, egészségfejlesztő és szükséges edzéseknek.

De hát a világ nem ilyen, és az edzetlen de egészségesen táplálkozó ember még mindig egészségesebb lehet mint az edzett, de alapvetően megbetegítő ételeket fogyasztó társai.

2012. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!