Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beteg vagyok? (több lent)

Beteg vagyok? (több lent)

Figyelt kérdés

Depressziós voltam/vagyok.Pszichológushoz már nem járok.Úgy érzem,ha valamit megeszek,azt egyből ki kell adnom magamból.Vagy a másik lehetőség,hogy egyáltalán nem eszek.Minden napom abból áll,hogy szörnyű a kedvem,sokszor meg akarok halni.Remegek a félelemtől,mert a tanulás sem megy.Ma egy kevés diákcsemegét ettem és most pedig megettem 1 fasírtot rozskenyérrel,pedig nem is voltam éhes.Hashajtót vettem be,hánytatás nálam ritkán válik be.De rájöttem,hogy nem vagyok normális.Ördögi körben vagyok..Ez betegség?Van rajtam 10 kg felesleg,és sokan szekálnak ezzel.Mit tegyek?

15/L



2012. nov. 27. 20:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az lenne a megoldás,ha itt és most abbahagynám ezt,és egészségeseket ennék.De nem tudom megtenni.Egyébként most is sportolok,futni szoktam.
2012. nov. 27. 20:32
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lenne továbbra is pszichológushoz járni.

A szekálást pedig nem azért kapod, mert van rajtad (vagy nincs), hanem azt élvezik egyesek, hogy te vevő vagy a dologra, és lehet téged ezzel húzni. Ne foglalkozz velük!

2012. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sok probléma van velem,és már úgy érzm,csak a szüleim terhére vagyok,és nem akarom őket még ezzel is leterhelni.Mert ugye nem 2 forint volt a pszichológus,meg hát megint idegeskedhetnének emiatt is..
2012. nov. 27. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, akkor lesznek igazán idegesek, ha pl. 18 éves korodra tönkreteszed magad!
2012. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként amellett, hogy ez az életmód marha egészségtelen, ezzel a fehérjeszegény étkezéssel meg koplalással leadott kilók nagy része izomból megy le, nem zsírból tehát ettől csak szarabbul, plöttyedtebben fogsz kinézni.
2012. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom.De nem bírok leállni.
2012. nov. 27. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress segítséget, mert nem a pénz fontos hanem az egészséged.És ha én a szüleid helyében lennék halálra aggódnám magam miattad, segítenék kézzel lábbal.Szóval beszélj szüleiddel, mond el nekik a dolgot, mert elmondom neked hogy ha így folytatod bármikor meghalhatsz káliumhiányban (a túl sok hányástól leesik a káliumszinted, megáll a szíved) vagy szimplán összerogysz mert alultáplált vagy és összetöröd magad.Ne idegeskedj, keress segítséget mert ez nem játék!
2012. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom..annyira nem komoly szerintem,hogy belehalhatok.Köszi a válaszokat!
2012. nov. 27. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Annyira nem komoly?Ne nevettess már elnézést.Hidd el tudok eleget a mai népbetegségekről, én is megéltem ezt.Ha nem eszel idővel csak rosszabb lesz és tényleg bele fogsz halni, a tagadás nem segít.Én is ilyesmit csináltam régen, meg is lett az eredménye, viszont időben meg tudtam állni és mostmár nem öldösöm magam.Főleg hogy 15 évesen ilyeneket műveljen valaki... Próbáld meg felfogni a cselekedeteid súlyát.A szervezetednek táplálékra van szűksége hogy funkcionálni tudjon, ez nem a kilókról szól.A kutyát nem érdekli ha valakin van pár kiló plusz ha már az illető alulról szagolja az ibolyát.plusz nagy valószínűséggel rajtad nincs is felesleg csak rossz célokat követsz.Ne akarj meghalni, túl értékes egy emberi élet ahhoz hogy ilyen miatt veszítsük el...
2012. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!