Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beteg vagyok, vagy normalis?

Beteg vagyok, vagy normalis?

Figyelt kérdés
Sportolassal nem tudtam fogyni, igy koplalasba kezdtem. 1 ev alatt igy fogytam 10 kilot, de 70-nel megallt a fogyas. Hanytasba kezdtem, igy egy honap alatt fogytam megint 10 kilot. Most akkor beteg vagyok, eves zavarom van?
2012. júl. 20. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
1 év alatt 10 kiló koplalással elég gyenge teljesitmény, 3 hónap alatt ment volna rendes diétával..
2012. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hánytatás, az anorexia vagy bulímia (vagy mi a csoda:)) az egy pszichés zavar, betegség, tehát ha nagyon rá akarnánk húzni a Te példádra, "húha, beteg vagy" akkor elvileg rá lehetne.

NODE! Nekem sokkal inkább az a véleményem, hogy Téged zavar a felesleged és pillanatnyilag tehetetlen vagy vele szemben. Ez inkább egy egészséges tenniakarás, és indulj ki ebből. A túlsúly önmagában erősen intő jel, hogy nem megfelelő a táplálkozásod, nem működik a sejtszintű anyagcseréd úgy, ahogy egy egészséges embernél kellene. Hogy az összetétel nem jó, vannak dolgok, amik hiányoznak, vannak, amiből meg több jut be a kelleténél. Az eddigi sikertelenségeidet is az okozza, hogy nem jó helyről közelítesz. Először be kellene állítani a megfelelő táplálékbevitelt. Javaslom tanulmányozd a neten a paleolit étrendet. Egy pofon egyszerű dolog az egész. Ha azt és úgy eszed, ahogy a kőkori ősember, akkor a szervezeted, a sejtszintű anyagcseréd helyreáll. A túl soványak kissé híznak, a dagik lefogynak. Ez nem egy csoda, hanem az, hogy az embernek megvan az optimális testösszetétele és ha megfelelően tápláljuk, akkor magától beáll az ideálisra. Akár fentről, akár lentről. A könnyed mozgás pedig serkenti a vérkeringést és ezáltal a sejtanyagcserét. De a leglényeg a MEGFELELŐ bevitelen van. Nem koplalni kell, nem 'fogyóKÚRÁzni', hanem paradigmát váltani az étkezési szokásokban és sokkal, de sokkal vitálisabb leszel, elmegy a túlsúly, kitisztul a bőr, élesebb az elme, elmúlik az allergia, a köszvény, a fejfájósság stb. Tudom. Tapasztalat.

Rajtad ez segítene, 100%-ra veszem.

Sok sikert!!!

2012. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!