Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gyorsan le kéne fogynom...

Nagyon gyorsan le kéne fogynom. Hogy?

Figyelt kérdés
Munka miatt ilyen sürgős.Kb 2hónap alatt kéne leadjak.15kilót.Nem érdekel,ha visszajön.Tudtok valami nagyon drasztikus diétát?Vagy koplaljak?Nagyon fontos lenne.Tudom,hogy hülyeséget csinálok,de most nekem ez a jövőmet jelentené..18/L

2012. nov. 17. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Leggyorsabb a koplalás + sok mozgás, de rohadtul tönkreteszed magad vele. Megkérdezhetem, hogy miért kell gyorsan fogynod?
2012. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
sok embert ismerek aki koplalva fogyott es csak 1-2 kiló jött vissza és nem lett bajuk.Nyilván ennék,de max 600kcal-t naponta.Munka miatt kéne.
2012. nov. 17. 22:32
 3/15 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű munka?

Hány kg vagy, ehhez hány centi?

S hány kg-nak kellene lenned?

Mennyi idő alatt?

Miért nem érdekel, ha visszajön?

2012. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Fogyni csak úgy lehet,ha csökkented a kalóriabevitelt.Ha sokat akarsz fogyni,akkor sokkal csökkented.Passz.
2012. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Valami modell vagy táncos munka?


Azzal tisztában vagy, hogy a koplalás nem csak azzal jár, hogy utána visszahízod?


Ha túl gyorsan veszítesz a súlyodból, annak a bőröd is kárát látja!


Magyarul k.rva sz.rul fogsz festeni!

Plöttyedt leszel és alaktalan.


Ha az a munka a külsőségekre épít, akkor hiába fogysz le, nem kellesz majd.

2012. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én sose akartam szándékosan fogyni, de sajnos nagyon stresszes az életem és ez rajtam úgy jön ki, hogy elmegy az étvágyam, alig bírok ételt magamba erőltetni. Annyit elárulhatok, hogy napi 2 kiflin meg 1-2 pohár gyümölcsjoghurton szoktam ilyenkor élni. Meg cukros tejeskávén, hogy azért ne essek össze. Tuti a fogyás, nekem 2 hét alatt lement már így 7-8 kiló is, de még egyszer mondom, hogy ez nálam nem szándékos.
2012. nov. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... te tudod, hogyan szedtél fel 15 kiló pluszt. Na, akkor azoknak a dolgoknak az ellentétjét csináld és akkor fogyni fogsz. Ha össze-vissza zabáltál, akkor egyél rendszeresen, de mindig keveset, ha zsíros-magyaros ételeket ettél, akkor ismerkedj meg a natúr húsokkal, zöldségkörettel, ha csoki/nasifüggő vagy, akkor ezekről akadj le, ha idáig csak tunyultál, akkor kezdj el edzeni. Valahogy így menni fog egy 8-10 kiló.
2012. nov. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek.modell munka lenne.kaptam egy ajanlatot miszerint ha lefogyok par kilot,akkor mehetek fotozasra mert latnak bennem lehetoseget.(magyarorszag legnagyobb modellugynoksege).eddig eddzessel fogytam de.fel kene.porgetnem a fogyast.
2012. nov. 18. 06:52
 9/15 A kérdező kommentje:
heti masfel vagy ketto kilot kene fogynom,h menjen.ez vegulis meg tarthato is nem?sportolni fogok h ne lottyedjek ossze meg keveset enni.de izombol ia fogyni akarok,mert olyan sportot uztem amiben elegge megizmosodott a vallam a karom meg a.hatam.koszi a valaszokat.bocs h ekezet nelkul.
2012. nov. 18. 06:57
 10/15 anonim válasza:
100%

Már nem azért, de ha valóban az ország legnagyobb ügynökségéről lenne szó (amit mellesleg akkor nevezz már néven, kérlek), valószínűleg nem játszadoznának ilyen dolgokkal. Van ám nagyon sok lány, akinek egy grammot nem kéne fogynia, és modell akar lenni. Állásinterjún sem úgy működik, hogy, hát, látunk önben fantáziát, még kicsit növelje az intelligenciaszintjét, szocializálódjon egy kicsit, lehetőleg nőjön még öt centit, aztán két hónap múlva beszélhetünk.

Most őszintén, lefogysz, és most tekintsünk el attól, hogy a bőr ott fog lógni a combodon meg a hasadon. De akkor már kötnek is veled egy szerződést, aztán bejárod a világot?

2012. nov. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!