Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Gyorsan fogynom...

Mit csináljak? Gyorsan fogynom kell pár kilót! Bővebben lent

Figyelt kérdés
Most kedd van , jövő hét hétfőn megyünk osztálykirándulásra ! egy Strandra megyünk ! És olyan nagy a hasam !! Mit tegyek ? Írjatok légyszi tippeket has-posi-combok formálására !
2010. jún. 8. 15:03
 1/10 clint ***** válasza:
felejtsd el... ennyi idő alatt nem fog menni, legalábbis egészségesen.
2010. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
24%
nekem is jó lenne, de mi pénteken megyünk :(
2010. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, ma dőlt el, hogy mentek kirándulni, azért akarjátok ma kezdeni a diétát...
2010. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Okés, hát nem olyan bonyolult a helyzet


Előszőr is, kezdjük a diétával :

- TILOSAK a következők : cukros üditők, bármilyen más levek, amiknek nem VIZ a neve ; a péksütemények, a kenyér ( akár fehér, akár teljes kiörlésű ) , a burgonya ( akármilyen módon elkészitve ), a panirozott húsok és minden olyan hús, ami nem párolva vagy grillezve készült el ; az édességek és persze a gyors kaják

- az alábbiakat EHETED : zöldségek párolva vagy nyersen, gyümölcsök , grillezett húsok, saláták

- a dió, mogyoró , magfélék sem ajánlatosak, inkább hagyd ki őket


Könnyebb arra koncentrálni, hogy mit lehet enni, ahelyett, hogy mit NEM lehet


A mozgásra rátérve : napi szinten legalább 2 órát mozogj !


Ennyi

Kellemes Nyarat :-)

2010. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
folyadékdiéta
2010. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 clint ***** válasza:
ÉN GYÜMÖLCSÖT KIHAGYNÁM...
2010. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel normálisan, fáradtan, fejfájással, rossz közérzettel mész kirándulni, ahelyett, hogy élveznéd. Ne akarj másnak látszani, mint aki vagy.


Ha amúgy is fogynál, nem csak az oszt.társak kedvéért, akkor hosszú távra tervezz és egészségesen, a magad kedvére és örömére.

2010. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az előttemszoló megelőzött, én is ezt tanácsoltam vna...

Szépen egészségesen diétára kell állni...

2010. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha tornázásra szánod magad, akkor tippként, tekerd be magad átlátszó fóliával azon a területen ahonnan leadnál. Hallottam konditerembe egy csajszitól hogy 15 cm ment le a combjából. többet izzaszt. Próbáltam már és rengeteg felesleges víz lement, vagy zsír?:D még rajta vagyok az ügyön mert pár napja csinálom. de ne add fel és táplálkozz úgy ahogy elöttem levők leírták.
2010. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket ! Remélem valamelyik beválik majd ! :)
2010. jún. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!