Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennek mennyi a valóságtartalma...

Ennek mennyi a valóságtartalma? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]

(Egyéb kérdések témakörbe írtam, így nem a paleosokhoz szól a kérdés, köszönöm!)



2012. nov. 15. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van abban hogy nem egeszseges minden reggel csak egy fele etelt enni tobb evig.A szervezeted megszokja azt es mar nem tudsz enni mas fajta reggelit mert nem kivanod es alig megy le a torkodon.A rozskenyer se rossz,de ez csak az en velemenyem.
2012. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam, de nem találom, ki írta ezt? Mi alapján írta? Mert ő nem tudja megenni, és egyszer azt hallotta valahol...

Én is tudok név nélkül baromságokat írogatni olyan forrásokra hivatkozva ami ellenőrizhetetlen.

Ne használj autót, mert egyszer, 30 éve volt egy fiú, aki használta és megbetegedett! Ez komoly, mert voltam egyszer Karakószörcsögön, és ott a Gézu bácsi is megmondta, hogy a régiek se használtak autót!

Na? Elhitted?

2012. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, pont emiatt írtam ki a kérdést... Hogy milyen alapja lehet a cikknek, mivel én sem találtam semmit, hogy ki, honnan, mire alapozva írta...
2012. nov. 15. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor már tudod is milyen alapja lehet ha név nélkül írták minden ellenőrizhető forrást nélkülözve. ;)
2012. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt véresen komolyan vennénk akkor annyi erővel még a csapvíz is egészségtelen mert mindent raknak már bele levegőt se vegyél főleg télen mert sok baktérium van benne és még meghalsz tüdőgyulladásban. Ha minden apró részletet átrágunk akkor szerintem semmi se maradna ami 100% egészséges
2012. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Élelmiszermérnök: igen, a gabonák héján mindenféle sz.ar van


Orvos: igen, a szénhidrát mindenképpen sz.ar a testnek, a "lassan felszívódó" ch is hasonló hatással bír mint a gyors ch. És igen, ez káros.


A glutén és a gabona lektinek számos betegségért felelősek!


A reggeli nagyobb inzulinrezisztencia idején enni direkt a szénhidrátot? A rossz helyzet alapvetően további rontása.

2012. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Legközelebb emeljem ki pirossal, hogy nem téged kérdeztelek, vagy eme opció hiányában elég lesz csupa nagy betűt használnom?

Hiába a végzettség, ha alapvető dolgokra (mint olvasás és szövegértés) képtelen valaki...

És etikailag sem mutat jó eredményekre, ha a nem kívánatos személy már csak azért is odapofátlankodik...

Ezt úgy látszik, nem tanítják az egyetemen...


Amúgy a többieknek köszönöm, igazából célom nem volt vele, mindössze véleményekre voltam kíváncsi... (már akijére, ugye...)

2012. nov. 16. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!