Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet azzal fogyni ha mindenna...

Lehet azzal fogyni ha mindennap futok 2 km-ert és 100 felülést csinálok (és ha tudom emelem ezeket) és rendesebben étkezem, és mennyit kb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudja szerintem ezt senki megmondani!

Nem tudjuk a súlyod, kondíciód, milyen diétát is követsz pontosan. Most pedig megkérdem tőled: mit szeretnél elérni? Szerinted 100 felülés segít? Nincs helyi zsírégetés. Persze nem azt mondom, hogy ne csinálj felülést csak mellette legyen súlyzós edzés is, vagy legalább fekvőtámasz és húzódzkodás.

2009. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

valaki könnyen fogy valaki nem.

de ha szerencséd van kb 2hét alatt 2-3kg-t is

és naponta többször keveset eszel,több litr folyadékot iszol hogy gyorsuljon az anyagcseréd.minnél több felülülést csinálsz annál hatásosabb lesz a dolog.Pár nap után megse kottyanna a 100felülés.

2009. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat a súlyzóssal az a baj h csaj vok és így is nagyon széles a hátam meg a vállam .erősebb vok,mint amennyire kellene:)
2009. aug. 10. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!