Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kenyér helyett mit lehet enni?

Kenyér helyett mit lehet enni?

Figyelt kérdés
teljes kiőrlésű kenyeret eszem üresen pirítva vagy max salátával, és nem sokat, de nincs valami még kalóriaszegényebb?
2008. máj. 21. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

visszakérdezek:


tápanyagtáblázat?? google?? kereső??


Amúgy hogy válaszoljak is, 0 kalóriás zöldségek, paradicsom, kigyóuborka, nem konzervekről beszélek!! stb..... brokkoli pl. ezt hússal az egyik legjobb

üresen ne egyél szénhidrátot csak fehérjével, és este 6 után már cska fehérje 0 szénhidráttal pl zöldség és hús,

2008. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vmi olyat kérdezek, ami hasonlít is a kenyérre... igazából már csak ez az egyetlen "bűnös kajám"
2008. máj. 21. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, (nem mindenki szereti) a HAMLET nevű extrudált négyzet alakú puffasztott bűza (van rízs is, de azt nem szeretem). Én este kenyér helyett ezt eszem, ha egyáltalán helyettesítem valamivel kenyeret. Reggelre teljes kiőrlésű kenyeret eszem.
2008. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!