Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Ti mit esztek...

Fogyókúrázók! Ti mit esztek kenyér helyett?

Figyelt kérdés

Alacsony kalóriatartalmú kenyérhelyettesítőket keresek.


A fehér liszt ugye nem a legjobb megoldás. Ez folyik a csapból is. De mégis mit lehet kenyér helyett enni, hiszen a munkahelyemre nem vihetek főtt ételt vagy salátákat, egyszerűen a szünet rövidsége és a tárolás problémássága miatt megoldhatatlan is lenne... valami "gyorskaja" kell, de a puffasztott rizs és egyéb száraz, fűrészporszerű fojtós dolgok nem jöhetnek szóba. :S


2011. márc. 19. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az abonett direkt erre van.
2011. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kenyeret. Most komolyan, teljesen kiiktatni totál felesleges. Ki kell számolni, mennyi ch-ra van szükséged, ezt csökkenteni, s megnézni, mennyi van a főtt ételben, ami kimarad mehet délelőtt. Egy normál adag ételt szoktam ebédelni, s még így is belefér, hogy a reggelim 1-2 tk zsemle, tízóraim pedig zabpehely, s fogyok :). Ha nem nagyon megy ez a számolgatás, segíthetek, csak írj rám :).
2011. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Barnakenyér. Tudom, egyből az ára ugrik be. Viszont igaz, hogy drágább, de laktatóbb is. Tehát fajlagosan nem kerül többe. Kevesebbet eszel belőle.
2011. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én amikor szigorúan diétáztam nem ettem egyáltalán kenyert, vagy néha néha WASA-t.nem is hiányzott. helyette reggelire zabkását ettem, tízóraira meg joghurtor , almát. ha tényleg nem tudod kiiktatni (bár szerintem mindenre van megoldás) felejtsd el a fehérkenyeret, zsemléket kifliket, csakis telj.kiőrlésű vagy roszskenyeret egyél. onnan ismered meg ezeket hogy sokkal keményebb, tömörebb állagúak mint a sima kenyér. tehát a csak színezett barnakenyér nem ér semmit...
2011. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz.


Nem akarom kiiktatni a kenyeret, mert joghurton és gyümölcsön nem tudok délelőtt élni. Egyszerűen szétmarja a sav a gyomrom ha nincs bennem szilárd kaja. hajnalban indulok munkába, este ötre érek haza, azért valamit enni kell, ami szilárd. Főként, hogy fizikai munkát végzek, nem irodában ücsörgök.


Főtt kajára nincs lehetőség, elég fapados helyen vagyok.


Viszont gondoltam, hogy ha már kenyér kell, akkor legyen valami egészségesebb fajta, de nem ilyen puffasztott izé, meg száraz abonet, mert ezeket nem tudom megenni. Se íze, se bűze és fullasztóan száraz.


A teljes kiőrlésű jó dolog, szeretem is.


Otthon szoktatok valami sós fogyis ennivalót sütögetni?

2011. márc. 19. 22:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Felénk lehet kapni, hogy Glyx kenyér. 100 g-ban van kb 35 g ch.

Én reggelire szoktam enni ebből kb 60 grammnyit.

2011. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ilyen:

[link]

2011. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, szétnézek, hol lehet a környéken kapni, és megkóstolom. :)
2011. márc. 20. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
nem tudom mi a gond a félbarna kenyérrel, komolyan nem értem. azt ették a nagyszüleink is, akkor meg mi ez a hülyeség, hogy nemjó? persze jókat lehet profitálni abból, ha beetetnek egy két *****-t, hogy az mennyire egészségtelen... ha a (mesterségesen barnított) barna kenyérből ugyanúgy 5 szeletet fogsz megenni, az is ugyanannyira egészségtelen, és ugyanúgy fog hízlalni...
2011. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: végülis van ebben igazság. Nekem dietetikus mondta, hogy mekis hamburgerrel is lehet fogyni, ha nem eszünk sokat belőle.


Igaz. :))

2011. márc. 20. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!