Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vihetek enni suliba...

Mit vihetek enni suliba kenyér helyett?

Figyelt kérdés
reggel 7-től délután 5-ig suliba vagyok! Kiszeretném hagyni a kiflit kenyeret krumplit az életemből hogyan lehetséges ez? mitvihetnék enni h ezeket elkerüljem
2011. szept. 5. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden reggelinek veszel egy joghurtot és viszel hozzá nagy adag műzlit. A műzliből érdemes nagy adagot venni otthonra, és minden nap egy kicsit magaddal vinni. (én imádom a teszkós műzlit, az még olcsó is és nincs agyoncukrozva.) Egészséges, finom, laktató reggeli. Több ötletem hirtelen nincs.
2011. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért is akarod elhagyni a kenyeret? Csak szólok hogy a puffasztott búza és a madáreleség szerű társaiban több kcal van 100grammjukban mint a kenyérben.
2011. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

gyümölcs, fitness müzli, joghurt, korpovit keksz, puffasztott rizs v búza(telít, szerintem egyszerre úgysem eszel meg belőle 100 grammot ami 300 valahány kcal...szóval nyugodtan),esetleg jó reggelt keksz,bár ez elég sok kcal.

amúgy én úgy csinálom, hogy reggel felkelek negyed 7kor, első dolgom, hogy eszek egy kis tescos müzlit tejjel, az telít, a suliba pedi8g viszek az előbb említettek közül valamit. így nem vagyok éhes, kibírom délig.

2011. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

az egyik ok h anyukám csak a kenyér kihagyásával fél év alatt tartósan megszabadult 15 kilótól a másik ok pedig h valahogy megduzad a kenyértől a kifliől meg ilyenektől a hasam felfújódok és tiszta keménylesz és órákat fetrengek annyira fáj!

első köszönöm ez jó ötlet csak egy időután unalmas :D de nembaj köszönöm :D

2011. szept. 5. 17:57
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm :D sok jó ötletet adtál :D
2011. szept. 5. 17:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vihetsz gyümölcsöt és zöldséget is magaddal. Egy-egy sárgarépa, vagy karalábé nyersen is finom.

Kenyér helyett puffasztott rizsszeletet is vihetsz.

Ha felpuffadsz a kenyérféléktől, akkor nem ártani egy orvosi vizsgálat, hogy nem vagy-e lisztérzékeny.

2011. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
zabkását, műanyag lezárható edényben.
2011. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pedig hidd el jobban járnál, jobban laknál

pl reggeli egy tk zsömle, főtt tojással zöldségekkel tök jó lenne, vagy tk kenyér szendvicsen sonkával, sajttal zöldségekkel de

zabpehely+tej/joghurttal

gyümölcsök, korpovit keksz, zabpehelyből sütni otthon kekszeket, felfújtakat, rizs, kölesfelfújt, kölesgolyók, túró, joghurt, kefír, cukormentes müzliszelet, tonhal sós lében, abonett snack, sandwich

2011. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!