Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit esztek egy nap, amikor...

Mit esztek egy nap, amikor nem fogyókúráztok, csak tartani akarjátok a súlyotokat? Mennyi nasi fér bele? És mennyit sportoltok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 08:05
 1/8 gelazso ***** válasza:

fogyókúrák teljesen ártalmasok mert ott a jojo hatás.

vagy valaki átállítja a szokásait,vagy visszaesik a régi állapotába.szóval aki komolyan veszi ,az nem váltotatgatja az étkezési szokásait.folyamatosan kell sportolni és egészségesen táplálkkozni. úgy megmarad a súlyod és akkor néha ehetsz ami jól esik.


én naponta sportolok és annyit eszem amennyi belém fér.

ez a szabadság :-)

próbáld ki!

2012. okt. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én egészséges étrend mellett is megnézem mennyit eszek, pl általában 1500 kcal körül egy nap de hetente párszor megengedek magamnak egy szelet sütit vagy pár csokis tekercset. Eddig még nem híztam vissza

Egyébként nem fogyókúra kell, hanem életmód váltás, ami után nem kell "visszaállni". Nem éhezel, csak sokat kell mozogni. Én naponta 30 percet sétálok, vagy ahogy van időm futok és hasizom gyakorlatokat csinálok vagy pilatest. Sok videó van fennt a neten

2012. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Reggeli: egy péksüti (túrós batyu, vaníliás croissant, dejús búrkifli, kakaós csiga, vagy ilyesmi)

Ebéd: kínainál egy kis adag (tojásos rizs, és valami chilis csirke vagy ananászos csirke)

Néha egy kis szelet csoki utána, de persze nem minden nap.

Vacsora: 2-3 db alma, nagy ritkán 2-3 főtt tojás ketchuppal.

2012. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és rengeteget sétálok, van, hogy napi 4-5 órát (persze ezt csak hétvégén). De munkanapon is igyekszem, hogy a fél óra minimum meglegyen, de inkább egy óra.
2012. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, különösen az utolsó embernek, mert ő kérdésemre válaszolt. :)

Továbbra is kíváncsi vagyok, hogy ki mit eszik egy átlagos napon.

2012. okt. 17. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Reggeli: zabkása tejjel + 3 dl tejeskávé

tízórai: szendvics rozskenyérből sonkával, sajttal, vmilyen zöldséggel

ebéd: kis adag kínai/török, két merőkanál tál bőséges leves, de néha suliban csak szendvics, ugyanolyan, mint a tízórai.

uzsonna: natúr joghurt sok-sok gyümölccsel vagy tojás, heti 1-2X ha elcsábulok hazafelé péksüti.

vacsora: túró, tojás, most pl. sütőtök volt.

Ha nagyon lenn van a vércukrom, vagy rámjön a mensi előtti zabálhatnék korpovit keksz vagy kölesgolyó nasinak.


22L 165 cm 54 kg (10 éves módusz, szóval súlytartásban elég jó vok)


Amúgy a mozgás a lényeg. Diétázni utálok, csak nyár előtt szoktam kb. három hetet, de a mozgás az életem. Minimum heti 2X60 perc futás alap. Most ezzel az étrenddel minden második nap mozgok 60 percet kb. (2X kondi, 1 futás, egy gerinctréning, egy jóga).


Remélem tudtam segíteni.

2012. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

reggeli 8-ig : 2 zsömle (vaj szalámi +sajt, zöldség, szósz)

11-12 óra között tízórai: 2dl tejbe müzli

ilyenkor esetenként éhes maradok, akkor mindig van nálam vmi nasi, 1 szelet csoki, vagy túró rudi, nápolyi...esetenként ha anyám süt vmit, vagy ha nem bírom, kivárni, hogy ő süssön, akkor én csinálok vmit, s el is viszem suliba is. Suliba müzli helyett télen déli gyümölcsöket vittem :)

ebéd: 3-4 dl leves (kevés hússal, max 4-5 kis darab, mert nem szeretem ha a finom leves tele van pakolva cuccal, főleg hússal...)

2 csirkemell szelet/3 fasírt/stb + köret (krumpli, rizs +kukorica borsó, és saláták)

vacsi: 5-6 körül 1 alma, s vmi nasi, hogy ne morogjon a hasam (pl: 2 palacsinta, 1 csoki, vagy ha érzem, hogy alvásig még éhes leszek, 1 zsömle v. 2 toast-os kenyér, rá akármi) De olyan napokon, amikor úgy érzem tele vagyok, akkor van amikor az az 1 szem alma is elmarad, de általában az az 1 az kell :D

sportolni: jó kérdés, mindig mozgok, pl felállok, csinálok pár gimnasztikát, futkározok otthon a kutya után, futok kisuncsimék után is ha meglátogatom őket XD felkelek akkor is kicsit megmozgatom magam, este tornázok kicsit (fekvőtámasz, hajolgatások, felülés, de tényleg nem sokat), lábtornák, amit tanulás közbe is lehet csinálni. Tanulás közben mászkálok a kertben, kijárok megnézni, hogy mi lesz a kaja XD De vmikor csak bekapcsolok pár pörgős számot, s "ugrálok rájuk" (ez is inkább vmi torna, de pörgősebb)

2012. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az utolsó válaszoló: 19/L, 53 kg, 167 cm, és világéletemben vékony voltam, bár volt hogy 1-2 kg kis zsír feljött rám. Soha nem fogyóztam, szerencsére nem volt rá szükségem, mert a mozgás, s a stressz mindig levitte azt a keveset is, amit nagy nehezen felszedtem.
2012. okt. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!