Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti, kik egészségesen fogyókúrá...

Ti, kik egészségesen fogyókúráztok, és már fogytatok is! Sosem vagytok egy picit sem éhesek?

Figyelt kérdés

Mennyit mozogtok és mit?

Eddig mennyit fogytatok?

Hány kalóriát visztek be egy nap?


Előre köszi, és bocs a sok kérdésért:)


2011. máj. 31. 17:02
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja, és ez még ahhoz tartozik, hogy mennyit fogytatok: Mennyi volt a kezdő súlyotok?

:)

2011. máj. 31. 17:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok éhes.

Sok hús és zöldség, teljes kiőrlésű kenyér.

3 hónap alatt 6 kiló.

2011. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Januártól fogyózom,65 kilóval kezdtem,most 56 vagyok :D (167 cm)Mozogni... -a tapasztalt fogyózók tanácsára. (sport nélkül nincs fogyás,legalábbis zsírból-utólag hülyeségnek tartom a tapasztaltak alapján)Eleinte futottam,minden nap fél órát... egy hétig tartott az akaraterőm...majd tornáztam R.Rékának az ötperces gyakorlataival(csak fenék és comb) ezt úgy 2 hétig,aztán a térdemet nagyon megviselte,így le kellett állnom. Akkor.. utána eltelt 2-3 hét,nekiálltam biciklizni(szobabicaj) 22 km/h és egy órát,két hétig,aztán utána tönkrement a bicikli,és feladtam... Elegem lett mindenféle sportból.. és csak tartottam végig az 1000 majd 1200 kalóriás étrendet-na ekkor bezzeg fogytam vagy 5-6 kilót. Ezt tartom most is,meg az étrendet is,mivel nem nagyon tudok többet enni. És-teszem hozzá-nekem valahogy sikerült úgy fogyni,hogy sehol se vagyok plötty,még akkor se ha alig sportoltam.Szóval nekem a mozgás része ennyit jelentett,de nyáron megint nekiállok futni(ahhoz nem kell semmi és nem megyek tönkre benne) mert még ott van az a 3 kg + meg amúgy se árt a mozgás-de már nem hajszolom annyira,csak úgy szórakozás szinten,nem úgy mint -7 fokban télen. :DD Hát röviden ennyi :) Mellesleg egy kezemen meg tudom számolni,mikor voltam éhes ez alatt az idő alatt.
2011. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam éhes lenni.

Nem koplalok.


Fegyenc edzés + napi 1 óra aerob heti ötször.

92-ről fogytam 80-ra. (28/F)

Kalóriáról fogalmam sincs.

Fogyást úgy tudom megítélni, hogy jelenleg négy kocka látszódik a hasamon, plusz kezd előjönni a bicepszen átfutó főér. Kezdenek látszani a szálkák a vállizomnál. A vállgömbök jól definiáltak. Mellizom még nem keresztszálkás és nem különül el :/

2011. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fúú grat mindenkinek:)

Akkor lehet keveset eszek, mert én néha éhes vagyok:S De nem akarok koplalni, de azért szeretnék fogyni. Meg nem is értem, mert most ettem sülthúst tk kenyérrel 1 órája, és már most érzem, hogy éhes vagyok. De ilyen gyakran meg csak nem kéne enni.:/


Én is futok sportolás gyanánt. Meg igyekszem erősíteni minden nap egy keveset. De ez is olyan zavaros, mert tegnap simán lefutottam fél órát + utána erősítettem még 15 percet, ma meg 10 perc futás után kifulladtam, és úgy érzem mindjárt megpusztulok:/


Na, majd meglátom, hogy alakul.

2011. máj. 31. 18:20
 6/6 Jázmin_ válasza:

Szoktam éhes lenni, pedig nem koplalok.


Négy hónap alatt -15 kg. (96-81)

Napi átlag általában 1200 kcal.

Mozgás az elmúlt másfél hónapban: heti 3-4 alkalom reggeli kocogás (6-9 km).


Nekem is van, hogy megpusztulok reggel az első két kör alatt, és van hogy az első két kör is frankó:)


'Azokon' a napokon, és az azelőtt héten nagyon éhes szoktam lenni, olyankor eszem, mert egyszerűen "szüksége" van rá a szervezetemnek, de nem eszem magam degeszre, csak amennyi jól esik, nincs konkrét korlát, aztán ha vége, visszaáll a 'rend':)


Néha normál napokon is éhesebb vagyok, akkor eszem, utána pedig másnap kevesebbet is kívánok.

2011. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!