Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok 7 hónap alatt?

Mennyit fogyhatok 7 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Kor: 18 éves Súly: 150 kg Magasság: 186 cm


Szóval, jelenleg össze vissza eszem, nincs étrendem. Úgy gondoltam, hogy napi 3-szor ennék. A nassolással felhagynék és törekednék a minél összetettebb táplálkozásra. Azért csak törekednék, mert a család étrendje elég egészségtelen. Teljesen külön nem tudnék leválni, mivel anyagilag, ezt nem engedhetjük meg. Sokan szokták írni, hogy kérjem el a pénzt. De ez nem lehetséges mivel pl., ha elmegyünk boltba veszünk 1 kg-s kenyeret, felvágottat, tésztát akkor ebből nem igazán lehet félretenni. Értem ezalatt, hogy nem mennyiségi étel, hanem előre adagolt, de pl. édességpénzt eltudom kérni, de ez elenyésző (kiskoromban az édességtől híztam, most az elmúlt 2-4 évben inkább a nagy mennyiségű szénhidráttól).

Azért napi 3 étkezés, mert elszeretnék szakadni az étkezésektől. Sokan mondják, hogy napi 5, de nekem az nem jó. 3 óránként azon agyalni, hogy mit egyek az agyilag tuti tönkre vágna. Erre lehetne mondani, hogy eddig is óránként ettem, igen, de itt nem kellett azon kattogni, hogy mit egyek, mivel az ettem ami volt.

Mozgás:

Mozgásnak súlyzós edzésre gondoltam. Régebben és most is néha edzek (ismerősömnek van kisebb konditerme és tudok oda járni). Így a mozgás ebből a nézőpontból nem idegen, de mégis.

Szóval jövő nyárra szeretnék elérni egy olyan alakot és súlyt amivel már kimerészkedhetek a strandra és elkezdhetek futni is.

Ez teljesíthető így? Ja és az, hogy egészségtelen lenne a diéta, azzal nem tudok mit kezdeni. Kalkuláltam jobbra balra, de ennél jobbat a jelenlegi helyzetnél nem tudok össze hozni. Amúgy is szerintem egészségesebb ebbe belekezdeni mint maradnék a jelenlegi állapotban, és ez a fontos.



2012. okt. 10. 14:17
 1/6 A kérdező kommentje:
*helyzetben
2012. okt. 10. 14:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sokat fogynál 7 hónap alatt, de akkor is lesz rajtad még sok plusz. Nyilván ne a 7 hót vedd alapul hisz évek alatt szedted össze a kilókat. 2 akár 3 évet is szánj a fogyókúrára.

Mivel írtad hogy pénzt nem tudsz kérni, így a mennyiségeken kell változtatnod.Heti 1 kg ban gondolkodj és sok sikert.

Én mondjuk a te helyedben elmennék kivizsgáltatnám magam és megkérnék 1 dietetikust állítson össze 1 étrendet. Vele megbeszélheted hogy milyen ételeket szeretsz stb..

2012. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem 7 hónap alatt szeretnék lefogyni. Csak valami emberi alakot összehozni.
2012. okt. 10. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez hatalmas súlytöbblet,én ugyan ilyen magassággal 125 kg-ról fogytam le!A tanácsom az hogy a kenyeret hagyd el,én például a felvágottakat kis sajttal, és zöldséggel szoktam enni!Gondolj bele, hogy 3 db zsemlében van 90 gramm szénhidrát!Ebédre én leveseket főztem, annyi hogy liszt nélkül,tehát zöldség bele a vízbe ízesíted és kész!És emeld meg a fehérjebevitelt(tojás,hal,csirke)!

A mozgásra súlyzós edzés tökéletes,mert futni ezzel a súllyal veszélyes az ízületre(én 110 kilóval kezdtem el futni például,mondjuk ez is sok volt)!

Édességpénzből pedig kiegészítésnek vegyél ízületvédőt és valami vitamin pakkot!

2012. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennél s súlynál heti 2 kilóval számolj. Havonta durván 8 kiló. Én 107-ről indultam, 102 vagyok kb. (anno voltam 118 is)

Az ötszöri evést nem nehéz megoldani, nekem mindig egy joghurt a tízóraim és uzsira egy kis gyümölcs, így sose vagyok éhes, de tömve se. Nem rábeszélés, csak ennyire egyszerű, de persze ahogy érzed, ahogy tudod.

Ami van, abból eszel, ha nem megoldható másképp, de a szénhidrátokat reggelre igazítsd, ebédre kevesebbet és vacsira ugye semmi nem kéne belőle.

Mozgásnak, ha megoldható, ajánlom a Norbi duci tréninget még, én is azzal nyitottam, amíg nem éreztem magam elég fittnek máshoz. Jelenleg Zumbázok, ami elég női dolog, de sok férfi is élvezi. Otthon DVD-re, napi 1 óra mozgás.

És rengeteg kitartást!

Reklám helye: ha van kedved és facebookod, csatlakozhatsz egy-két kellemes klubba: Cukornádkisasszony vagy Fogyásaink története. Hihetetlen erőt adunk egymásnak és van egy-két siker sztori is! :) Várunk szeretettel, ne szégyelld magad!

23/L

2012. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért teljesen ne hagyd el a kenyeret, tart meg a reggelinél. Nyilván nem fél kg-t hanem 1 zsemlét.
2012. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!