Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-t fogyhatok egy hónap...

Hány kg-t fogyhatok egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Többi ideig fogom csinálni, amíg el nem érem a célom, csak kíváncsi vagyok h hogyan fog alakulni. Ma kezdtem el és ezek szerint fogom folytatni.

98kg vagyok 160cm 18éves lány.

Minden nap 30perc zumba, 30perc kardió edzés, 20perc Rubint Réka torna. Napi 1200kcal-s étrend, ami mellőzi a tésztát, a krumplit és a kenyeret, valamint édesség gyanánt is max csak heti 1 szelet műzli csoki.


Köszönöm a segítő szándékú, építő véleményeket!


2012. júl. 22. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
4-5.
2012. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
4 az ideális. Persze sokkal többet is le lehet adni, nem mondom, de hetente 1 kg a megengedett az egézség megőrzése érdekében.
2012. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az étrendel sokat bár egyáltalán nem egészséges. 1200kcal és ennyi mozgás, valószínű hogy ájulás lesz a vége...
2012. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ebben sok okos le van írva,ha fogyni szeretnél,követendő..még mielőtt megijednél,hogy fúú,testépítős oldalról van,biztos idegbeteg cucc,ne aggódj,ez normális embereknek szól,csak olvasd végig,és ha nem tetszik,akkor nem kötelező követni...


tisztelem benned,hogy nem azzal a tipikus szöveggel jössz,hogy "10kiló cukrot megeszek naponta a tv előtt és semmit nem csinálok,hogy fogyhatok le 5 perc alatt"

a mozgás nagyon jó,örülök,hogy ezzel kezdted..ha nincs ellenedre,ajánlanék némi súlyzós edzést...amíg felesleg van rajtad,nem lesznek tőle látványos izmaid,de a zsír ellen elég hatásos...csinálom már 1 ideje,így nem a levegőbe beszélek

22/N 164cm 66kg (én is most csinálom egyébként újra,amíg vissza nem nyerem az 52kilómat,mert kicsit elszaladt velem a ló így vizsgaidőszak körül)

2012. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
50%
valamennyit,biztos,de ajánlom,a herbalife shakeport,vagy a hoodia kapszulát ezt már ismerőseim is bizonyitották,be hogy hat,és már pont ihatnád,te biztosan fogynál kb.15 20kg.ot
2012. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én tavasz végén 6 hét alatt 95-ről 87-re fogytam. (179 cm-es 35 éves férfi vagyok.)

Hetente 4-6 alkalommal 1 órát futottam, mellette otthon kicsit ellipszisgépeztem, minimálisan feltúrbózva kb. ezt ettem: [link]

És ami nekem nagyon bejött az a Schlank-Wasser (google-vel keress rá), amit azóta is fogyasztok.


Mostanában kb. ennek a felét mozgom, és olyan 2200 kcal körüli kaját eszem, és tartom a súlyom.

2012. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Elhiszem, hogy szeretnél minél gyorsabban lefogyni, viszont az az egészséges, ha havonta csak néhány kilót adsz le. (Kb. 5 kg) Egyrészt a lassú fogyással elért alak könnyebben megőrizhető, másrészt az nem terheli meg annyira a szervezeted, mintha hirtelen sokat fogynál.
2012. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ :)

Igazából ez a kalória mennyiség vált be nekem, már kitapasztaltam, hogy mennyi lenne elég és így egész nap nem éhezek.

A zumbát igazából csak azért csinálom, mert élvezem és videókról csinálom, jobb lesz tőle a közérzetem :) A kardio edzés az már rendesen megizzaszt, a RR tornát meg már megszoktam, mert régen nagyon sokat csináltam.


Ezt a Schlank-Wasser-t mindenféle képen ki fogom próbálni.

És a súlyzós edzés is nagyon tetszik.

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm!

2012. júl. 23. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!