Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak? Miket ajánloto...

Hogyan fogyjak? Miket ajánlotok? 14/L

Figyelt kérdés
Kb. 160cm vagyok és 55 kiló. Szerintem ez így nem arányos. Azt mondják nem vagyok kövér, de én annak érzem magam és szeretnék leadni pár kilót..
2012. okt. 9. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj heti 2 órával többet (tesi órákon kívül), ha eddig nem sportoltál semmit, akkor legalább heti 4 óra legyen.

Amúgy teljesen arányos.

2012. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát tesi órákon kívül heti 2 órát edzek, de sportos suliba járok, tehát nem szarok az edések meg a tesik.. am köszi:D
2012. okt. 9. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell fogynod. Ha aránytalannak érzed magad azt a szüleidnek köszönd hogy ilyen testalkattal "teremtettek"

Egy deka felesleg nincs rajtad sport suli....mit akarsz egyáltalán? o.O Szpichológus ha kövérnek érzed így is magad :D

2012. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyél egészségesen, ne nassolj, sportolj.


Könyörgöm, az ilyen kérdést kiírók milyen választ várnak? :(

2012. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor minek szólsz hozzá ?:) NINCS szükségem pszichológusra, de most ha nem érzem így jól magam , nem tudok mit csinálni.. azért akarok tenni ellene. Ilyen kommentekre nincs szükségem. Kösz ._.
2012. okt. 10. 18:10
 6/7 Zotya112 válasza:
én a stressztől fogytam 10 kb 10 kilót, vagy fuss minden nap 5kilómétert, vagy igyál töményet és ne egyél
2012. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazad van, ha nem érzed jól magad akkor igenis fogyózhatsz. Én 173 centihez 63 kg voltam,oké, egészséges testsúly de kövérnek láttam magam, most 58 kg vagyok és jól érzem magam. Gondolom csak 5-4 kilót szeretnél, az teljesen normális. Csak 50 alá ne menj!


Mozgás mellett figyelj oda az evésre, hagyd el a cukros, fehér lisztes dolgokat, egyél sok húst, zöldséget, kefirt, túrót, tojást, halat, salátát, zabpelyhet, gyümölcsöt...

Sikerülni fog, ne add fel!

2016. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!