Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok? Hogyan fogyjak?

Mit ajánlotok? Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés

14 és fél éves vagyok és túlsúlyos.166 cm magas és 69kg vagyok.Megemlíteném azt is,hogy nagyok a melleim.Vastagok a lábaim és zsírpárnák vannak a hasamon.

Mit ajánlotok,mivel fogyhatnék le minél többet és minél gyorsabban?Kondi?Fitness?Diéta?Vagy valami más?


2009. jún. 23. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Még fejlödik a szervezeted, ne diétázz, inkább mozogj, sportolj. Egyébként én is túlsúlyos voltam ennyi idösen és 16 éves koromra teljesen megváltozott az alakom, lementek rólam a kilók, pedig nem tettem érte semmit.
2009. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el futni. Napi fél órát. Először persze csak 10 perccel kezdj vagy kevesebbel. Aztán minden nap növeld kicsit. Hidd el, jót tesz. Először én sem bírtam, de hamar belejöttem. Jah, és lassan fuss..
2009. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2dik válszolónak:nem kell attól félnem,hogy a futástól lógni fognak a melleim?
2009. jún. 23. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak kifejezetten sport-melltartók:)
2009. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amikor azt olvastam előszőr, hogy túlsúlyos és 166 cm, valami nagyobb súlyra számítottam! :) szerintem se fogyókúrázz, csak figyelj oda hogy mit és mennyit eszel. Sportnak bármi jó szinte, én ajánlom a teniszt, nekem nagyon jó lett tőle az alakom (nem nagyképűségből :) ! Feszesebb mellekért, hogy ne lógjanak,lehet csinálni kifejezetten erre gyakorlatokat, van egy pár tippem, de szerintem ha akármelyik fitness centerbe bemész, és megkérdezel egy személyi edzőt, biztosan tud segíteni! :)
2009. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!