Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Taposással milyen gyorsan...

Taposással milyen gyorsan lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy taposógépet, szerintetek ha napi fél órát taposok mennyi idő után fog látszani? (166cm 55 kg)

2012. okt. 9. 16:51
 1/5 anonim válasza:
majdnem megkérdeztem miért szeretnél fogyni de rájöttem hogy 164 cm és 53 kg vagyok, és magam is konditerembe járok :D:D szerintem fokozatosan csináld, és szerintem a taposógép inkább csak a fenéktájékról fogyaszt, csinálj felüléseket ha hasról szeretnél, vagy más gyakorlatot ha a csípőről
2012. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi igen tudom fenej es comb a kritikus felul minden rendben:-) es h haladsz? Vagy nem fogyozol csak formaban tartod magad?
2012. okt. 9. 17:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Fenék*
2012. okt. 9. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem meg futópadra kellene menned ha fogyni szeretnél.

a zsirégetes 40 perc utan indul be,tehat 30 p elsö napra jó h hozzászokj de semmi másra nm mész vele.

2012. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ertem, jarok futni is inkabb a szabadban meg hidegben is mint futopadon, mert azt nem szeretem.. Köszi a tanácsot!:)
2012. okt. 10. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!